Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor először vezesd a kalev NSR-jét és ha az egyben marad utána, akkor ülhetsz fel az RS-re .na és akkor én hogy ki lehetek éhezve ...1 hónap minden nélkül
és szarsz rám ...na jól van ám .valószínű nekem is majd kell nézni valamit mer nem hiszem h csak úgy visszavesznek
már most kivagyok éhezve...de még igyse ülnék fel az nsredre max vezetném
izé....
orvoshoz kell mennem és addig nem dolgozhatok még nincs orvosim és addig igazolatlanak számitanak a napjaim szal ugy kib@sznak mint macskát ... ugyhogy új állás után kutatok...
ja és motorozásról beszélek
mikor igazán ki leszel éhezve lesz ebből- még ilyen is-

te nem délelőttös vagy és neked nem dolgoznod kéne?
.I..
dh egész nap otthon ül és nagyon szenved,úgyhogy őt most sajnálni kell .
a rendőrség még semmit nem csinált akkor.még itt se kopogtattak .
látod nekem nem Kawám van aztán mégis fel mert ülni rá .tökmind1 mid van...bár arra a kismotorra amid van arra nem biztos h felülne (úgy ahogy foregon tette ) .ahogy elnéztük foregon fejét nagyobb halálfélelme lehetett mint amikor én megláttam a buszmegállótáblát
röviden:dh egész nap veri a...ööö filmet néz,Jimmy bácsi marha mód dolgozik és termeli az országnak a GDP-t,más lényeges meg nem volt.
Ja de a rendőrség még nem üzent a garázdálkodóknak
ez tart egyedül vissza
Kawához egyből kapnál 1 potyautast is .
Megint teleírtatok 1 csomó oldalt, mióta felnéztem utoljára .
Jimmybácsi összefoglalnád a történéseket, ahogy szoktad?
Nincs kedvem sokat visszaolvasni.
nem bánnád meg...
minek szórtad szét?
az enyém le se szakadt .csak kicsit rásimult a hátsó teleszkópra .igazán behozhattátok volna azt a hővédő cuccot ami a kipufogón volt .
a corsa kipufogója le van szakadva,vasárban odaadom,jó lesz az oda
150 úgy hogy indexek + tankot is megveszem (ha nem lehet megcsináltatni).az első lámpa nincs benne az árban,meg a doboztartó se (azzal nem is tudom h mi lesz ).meg előtte még vázat beméretni.meg valahogy a kipufogót kicsit kiegyenesíteni
mennyi ebből a motor?
itt az ideje,objektív véleményem csak akkor lehet ha a szarokat is végigpróbálom
a Virago-t milyen szar volt irányítani mikor visszaültem a VTR-ről (VTR volt nem is VFR.most jut eszembe).szerintem az a Kawa soha nem is ment.mindig valami baja volt.
"le volt élve és csörgött zörgött zakatolt" tipikus Kawa .le akarod cserélni a MOTORodat ?
ha tudnád én hányszor kaptam a Kawák miatt .lassan már megutálnak miatta

arrafelé még nem jártam.ott is foglalkoznak bontott motorokkal?eddig úgy néz ki h 250e Ft és megvan a motor az új bőrruci meg a 2 bukó .