Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem kerestem a bajt mégis rámtalált.az h elcsúszik a kerék és lehorzsolod a motoroskesztyűdet az nem esés ...ha megismerkedsz a nővérkékkel az intenzíven...na az esés
jah tényleg...megfeledkeztem a hangokról a fejedben
nem csak az enyém
én már estem,velem nem fog esni senki soha többet.és megjegyzem akkor is egyedül voltam és kerestem a bajt
csak azt felejted el drágám hogy nekem tehetségem van az eséshez...(családban marad...)
akkora "sebesség"nél ?max lehorzsolod a könyököd
vízen nem tud menni ?!...akkor Busát se veszek következőnek
ha esünk egy nagyot legalább te is átélheted azt amit mi anno...így legalább nem kell arról faggatnod senkit hogy milyen érzés volt
Köszi .
Énis megjárnám vele Amerikát, csak még nem találtam akkora ugratót, amiről átrepülnék .
én a helyedben nem ülnék fel arra az izére ...ki tudja mikor engedi el a ragasztó és esik darabokra
ez gyors séta volt...mennyi volt a köridőd?
itt vagyok ám .én legalább már túl vagyok rajta.gedeon mindig azt mondta nekem:"2 fajta motoros van.aki esett és aki esni fog"
az kalev dolga xD
de az én kommentemre írtad válasznak :D
mikor kapom meg az e-mail-t?
szép a busád Bollagyuri :D egyszer énis akarok és majd megjárni vele amerikát:D kösz a tippet "apro"
Miből gondolotad, hogy Tőled kérdeztem?
Mit válaszolt volna kalev?
a ruhát simán
Felhúznád ?
Ajánlom figyelmedbe az "Apró" rovatot...
Amúgy így fejből passz .
helosztok :D Györi gyerekeknek egy kérdés, nem tudtok vmi jo kis endurot 125 -öst eladot itt györben és környékén? üdv
szulejmán-szenkeli xD ááááááááááááááááááááááááá maradjunk abban hogy Kingának hívtok... oks? :D
amúgy csini ruci...elfogadnám...
Hamár dúl a szerelem .
Annyit nem tud ledolgozni .
jó ötlet
Kalev, ezt vedd meg szulejmán-szenkelinek .