Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg hát
tudok közlekedni
megtennéd?
mit tudsz te egyáltalán egyedül megcsinálni ?2 kábel összeforrasztásához is nekem kellett kimenni
gratulálok xD főzzek neked is egyet?
okéé elismerem nem tudok egyedül teát főzni.
a nagy kapkodásban sót raktam bele.feladom

muszáj volt valami kontraszt a normális és dh közé,erre még ti is jók voltatok
Meg is lepődtem, hogy ezt írta .
Eleve az vesz motort aki kisebb(te,Jimmy,én)
Hát én ilyen szép bókot már régen kaptam! Sok mindent szokta a motoros társak mondni rám (ökör,baromállat,marha,hülye,vadparszt,eszetlen fasz,elmeháborodott),de ilyet hogy kis mértékben nem normális,na ilyt soha! KÖSZIKÖSZI!
Huligánkodni Speed Triple-t vennék asszem... .
tudom ám hol laksz .csak mondd meg a házszámotokat .legalább van mire büszkének lennem
wáááá a tea tényleg
Huligánkodni + sajnálnám... Ahhoz túl szép.
MV Agustát sem azért vesz az ember, "mer' könnyen jön kerékre" .

Najah... a busások + különösen elmebetegek...
"Eleve az vesz motort aki kisebb(te,Jimmy,én) nagyobb (dh) mértékben nem normális" ez szépen hangzott...
na le sprintelek a koliba és jövök vissza...csak még főzök teát is :D
sp1-gyel vittek.Persze akkor még az összes energiámat az kötötte le hogy az út végén is a motoron maradjak
Ésszerűség...nem fér össze a 2 fogalom nálam h motoros és ésszerűség.Eleve az vesz motort aki kisebb(te,Jimmy,én) nagyobb (dh ) mértékben nem normális
Szóval meg tudlak érteni de ott van a másik oldala is az éremnek.Huligánkodni nem lenne utolsó.
elvitték előled a bankautomatát?
Nem nem köszi,mióta beugrottam potyára a szetiváni otp-be,azóta nem fogadok el mástól tippeket!
azt még várhatod is egy ideig -.-
én meg azóta várom h mikor mehetek már megint a CB-vel a világ végére
éjszakai műszak,mi?mondjak címeket ahova érdemes menned vagy megy fejből?
apád a motoros biciklit is favorizálja a baleseted óta...
"kis kompromisszumkészség" ?
Mentél már SP-vel? Ott nem kis kompromisszumkészségre van szükség... Gyakorlatilag minden ésszerű dologról le kell mondani, a kinézetért cserébe (azért a mostani gépek nagyrésze elkeni a száját, így teljesítményről felesleges beszélni)...
Najah, a busa + egy 998R (ami legalább annyira hasztalan, mint az SP) mellett elnézegetnék egy Edwards replikát a garázsban...
Mikor elküldtem,már rájöttem,hogy magas labdát dobtam fel!
légy rossz és vigyázz magadra
nem értem mit problémáztok ezen.apám is megmondta.25ös MZ a legjobb
de én voltam a leggyorsabb