Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na elmegyek dartsozni,öööö vagyis izééé,dolgozni a délutános,vagyis akarom mondani éjszakára.
Na szerencsére mindenki kapcsolt egyből
"Ha kinézek,én meg az óvodát látom,aztán mégsem az óvodában vagyok."
ez azért igencsak elgondolkodtató
biztos vagy te benne?
ez itt az "Óvodás kör"
Valakinek nem kell egy videó kamera? JVC merevlemezes 20GB-os. Óccóéé.
hát nem egy túragép abban igazad van,sőt a fogyasztásától még a ZILek is megijednek,de egy kis kompromisszumkészséggel el lehetne viselni szerintem.
Vagy 2. motornak megtenné,amikor nem egy szürke hétköznapon kell boltba menni mint a busával
akkor rakhatom vissza a hátsóülést .milyen?sonkás-sajtos ?ha már arra jársz szállj fel a 30A-ra.a bufmegállóban várlak
Már miért lenne egyértelmű? Ha kinézek,én meg az óvodát látom,aztán mégsem az óvodában vagyok.
hát meg keresztbe vannak a keresztanyáink :D
ááááááááááááááá dehogy nem tudom miért olyan nehéz elhinni...hallottam hogy dh anyukájánál utánam érdeklődtetek anno...hogy ki lehetek... pedig írtam :(
Jah, összefoglalva, a kis busa százszor használhatóbb az SP-nél... meg különben is: BUSA .
egy a mamánk
akkor nem fog balhét csinálni mert emgfenyegettem hogy megrugdosom...

csak ne akkor telózz rám ha már itt vagy mert akkor megint elkell mennünk bevásárolni...ha korábban szólsz vezsek üdítőt meg valami rágcsát mire ide érsz/értek...
örülj neki amíg nem ti vagytok a célpont
De tett mosolygós smilet .
mér ne mennék?olyan szendvics vagy... el is megyek bérletet venni buszra mert látom itt semmire nem megyek...
Csak nem vagytok rokonok?
de ő kevesebbet is írt
Gyorsan kapcsolt a kislány .
South Park.pontosan most nem tudom hányadik rész.
tescosat aminek lejárt a szavideje?olyan itt is van..
South Park :D
+ olyan motort akartam, ami használható a mindennapokban akár 2 személlyel, és nem zabálja meg minden vagyonomat...
namost ezen kitételek egyikének sem felel meg az SP2 .