Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk abban igazad van ha a kendát rajt hagyom megint megelőz a hátulja és labdába rúghatsz.viszont semmi finom gumit nem találok,bár remélem erre már nem is kell.
Az én se csesszemeg...
aha :D nem vagyok hízós típus :)
Ne siránkozz.....elmentél kajálni....én egy hónapra lementem a térképről, azt képzeld el, addig mennyi feleslges dolgot hordtatok itt össze.
akkor is hogy elhúztam melletted .neked könnyű volt mert te tudtad merre lesz zöld
pályagumival?
Karácsonyi bejglizés után is?
hát olyan 163 cm vagyok és általában 50-55 kiló
mit szívtál meg rajta?nekem bejött.nyáron dögmelegbe fel tudtam venni a kabátot alul meg farmer aztán nem sültem szarrá amíg bejutottam melózni.hosszabb útra mindig teljes cuccban mentem.180centi most 59kiló (baleset előtt 64...arra vissza szeretnék azért hízni ).hidegebb időre póló,pulcsi,melegítőgatya
városban elmaradtál mögöttem,lakott területen kívül szintén,gondolod pályán jelenteni fogsz bármi akadályt?
de várom hogy lekörözz,akkor talán már nem csinálsz közúton ennyi hülyeséget.
Polárpulóvert .
taxi.ez könnyű volt
Megnézném, ahogy széttépsz 1 bőrruhát .
Mire végeznél, nem lenne kedved semmihez .
Isten hozott újra körünkben, neked is megy az összefoglalósdi .
Aztarohadtéletbe mennyit írtatok, amíg elmentem kajálni .
ha addigra össze tudom hozni a bukókeretet is a blokk köré akkor mehetünk .csak vigyázz körbe ne motorozzalak valamelyik kanyarban."kukkants néha a tükrödbe hátha mögötted leszek.egy körön lehet h kettőt verek rád." na honnan van? ...ha már mindenki ezt csinálja
Az még arrébb lesz hogy egy hungaro vagy pannóniaringre elmenjek mert nem lesz elég nagy dögöm hozzá.
ilyen 250/400zal inkább elporoszkálok kakucson.
Szlovákia meg még gyorsabb/nagyobb pálya szerintem.
Viszont jó móka nézőnek is lenni néha.
A 2 részes ruha, az nem ruha....én is ezt szívtam meg....
Hány centi, hány kiló vagy és mit akarsz aláöltözni?
Nah, most Te adtad fel a leckét.... 36-os....csak tudnám, mekkora az....
Mennyire vagy picike?
majd ha lesz pénzem rá akkor próbálok :) sajna még nagyon nem aktuális :(
Hogyhogy milyen?
Felraktam már ide korábban is!
Igen, ezek a phönix napok.Ha eljössz, ott látsz olyat, aki tud menni.... garantálom.


Én a hétből én 4re biztosan elmegyek.
Ezekre:
2010. május 12.
2010. június 2.
2010. július 8.
2010. augusztus 12.

Ezenkívül szeretnék a yamaha r-szériás kupában a Hungaroring-en menni és a Szlovákiaringre is.

De eszembe jutott egy még jobb:
Minden pályanap előtt du 16:00-tól oktatás, a pályanap árának feléért.Első körben sztem elég Neked az is.
még az alsógatyámat is levágták rólam.azt is berakták a szatyorba a többi ruhához .a kesztyű meg a csizma túlélte .nekem inkább 2részes kell amit szét tudok cipzárolni.elvileg 50es jó.kérdés h mennyire tudnék aláöltözni
milyenaz?
Elolvastam....köszi....a nagy részét a többiek is leírták....
A bőrruhát szétvágták a mentősök?
Hát normálisak ezek?
Van egy 50-es egyrészes, púpos....jó lesz az Neked?