Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvben mindenki ezzel jön de szerintem aki jól végiggondolja beismerheti magának hogy nem.
nagyobb kockázat nagyobb esély a bukásra.
és hadd ne mondjam ha az egy kis csettegő lett volna nem megy 120at dombnak felfele...
amire te a parkolóban fogsz körözgetni már nem leszel ellenfél,lesz egy hatkilósom

igazolás...tudod itt nem fogadnak el semmit,mivel aki nem tud(na) gyártani magának az ne is járjon ide.ha meghaltál-nem kifogás.old meg a további részvételedet az órákon


"A for­galmi vizsga díja: 3.660,-​Ft-​ról 11.000,-​Ft-​ra mó­do­sult "
pedig most már tényleg nem halogatom tovább a korlátlant,már 2 éve az van elmegyek
biluxnak nem tudja valaki most milyen gépe van korlátlanra?
talán nekik van az er5?
pedig szívesen átadnám .nem kellemes mikor leszakad az oldalad .akkor legközelebb 180al próbálom meg
De amúgy a 125-össel nem ugyanúgy összetudod törni a pofádat? Dehogy nem! Az egész csak a szerencsén múlik,a motornak semmi köze hozzá! Egy 750-essel is lehet szerencséd,meg egy biciklivel is kitörheted a nyakad! Akitől én megvettem a motoromat,kb 30-al esett el. Szerencsétlenül esett és eltört egy csigolyája. Én 3 éve a Péri reptér mögött kb 60-nal belementem a reptér víz elvezető beton árkába,aztán semmi bajom nem lett. Felkeltem,leporoltam magam,kihúztuk quaddal a motoromat,aztán mentünk tovább. Mákom volt,ennyi!
legközelebb velem is megnézheted azt amit a foregonnal játszottatok a tesco parkolóban .
1:a hülyeség nem köbcenti korlátozást jelent
2:akkor meg nem mind1 mivel járok munkába ?a CB is megteszi

eddig sem tudtam motorozni majd pont most tanulok meg .legközelebb írok neked igazolást a suliba
nekem elég az nsr,így is satufékkel felegyenesedve is alig bírom 200as tempó alá szorítani
egyébként abban igaza volt h
1:hülye vagy bizonyítottan,nem kell neked nagyobb
2:munkába járni bármi megtenné

vagy jó lesz a cb csak tanulj már meg motorozni,nincs nekem ennyi napom az életemből h mindig meglátogassalak
csak apám mond ilyen hülyeségeket a baleset óta.a Hondát össze akarja hasonlítani egy 125ös MZvel .meg a gedeonra is mondta h neki is elég az RS és h el tud vele közlekedni.aztán mikor itt volt akkor mondta h igazából nem elég neki se,csak másra kellett a lóvé.én tudom azt is h a foregonnak se elég a CBF...de apámnak aztán magyarázhatok
Persze együtt érzek veled,de a fájdalmakból nem kérek! Van nekem is elég! Azért nem akart átmenni,mert kicsi volt a lendület!
mert nyikorogtak a felfüggesztésnél a szilentek meg kicsit szorult az kormányagy és ha már szétszedjük akkor darabokra és letisztítottunk mindent.örülök h a CBről leszedtem az oldalidomokat és nem fáradtam el benne.meg h egyáltalán tudok fogni a bal kezemmel
remélem nem sokat.egyre erősebben érik a csere gondolata bennem.
most még direkt nem adtam el h szüleid felhozhassanak engem példának amiért 25ösöm van és így is el tudok közlekedni
dh amig a szobába tengőcc, vagyis gyógyúsz addig beviheted a szobába az rs-t és össze legózhatod
de minek köllött azt szétszenni ha jó vót?
fogod te még mondani:"légyszi gyere ki.elromlott az NSR és meg kell szerelni "
tudtam h nem mersz jönni
és ha beültem volna melléd a kocsiba és úgy megyünk ki ?a csomagtartóban ott volt az ásó,lapát?
együtt is érzel velem ?akkor átvállalhatnád a fájdalmakat is .épp endurozni indultam akkor is ...csak nem akart átmenni az árkon a motor
nyugodtan igyad meg
a terv kész van,szerinted miért akarlak megint erre csalogatni?
múltkor nem szedtem fel eléggé az aszfaltot,de most már tuti
tudom én h a lélegeztetőt is ki akartad kapcsolni .a nővérek mesélték is h egy ámokfutót úgy kellett leszedniük mert meg akart támadni .most készítheted az új tervet ...vagy mérget raktál a narancslébe ?
El tudom képzelni,mennyire kínlódsz! Na látod,az enyémet nem kell foltozni,és még benzin is van benne. De asszem van itthon kannába benzin,a lyukba meg nyomunk rágót.
Dehogy vezetlek ide,keveregj csak itt a környéken egyedül! A KTM meg tabu. Aztán meg mit csinálnál te a Bakonyba,mikor még a sima aszfalton is összetöröd a búrádat?
pedig a kórházba is próbáltam bejuttatni egy kis ecetes rongyot az arcod köré
micsodaaaaa ?nem is bicegek.a lábamnak semmi baja nem lett .
gondoltam .te hülye még a mentőket is kihívtad ...vagy az csak elterelő hadművelet volt ?jól keresztülhúztam a számításaidat mi ?
te,aki még a kapuig is alig tudott kibicegni?
hát nem bánnám
tudod milyen 'lelkifurkám' volt amiért nem sikerült tökéletesre az árokba lökésed?
tudod mennyire fárasztó?pláne h ágyból nézem .az enyém is elindul,csak be kell foltozni a tankot és benzin bele .
igen apu légysziiiiiii .de ha már odavezetsz akkor egyenesen a KTM-edhez a kulcsokkal együtt .elmegyek vele 1 körre a Bakonyba
a múltkori nem volt elég?azt akarod h ottmaradjak ?

nem engednek egyedül vezetni .majd visszamegyünk ha már felülhetek az Apriliára