Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a vidit bikerinának küldöm. KAWA klip
Szemét!
Hát igazából semmit nem tudok róluk. Nekem egy suzuki RM125 volt,azzal kezdtem el motorozni. Nagyon jó kis motor volt,soha nem volt semmi baja,pedig kapta az ívet rendesen.
Szerintem a Bakonyba a 125-ös meg egy kicsit kevés is.
Igen az a KZ. Hát vannak bajok a fejével,az biztos! Mi majdnem mindig arra szoktunk elvonulni,de nem szoktak bennünket baszogatni. Azért ha esetleg mégis integetnének,akkor meg nem nagyon szoktunk megállni!
hát má nézegettem a motorokat valami 125-ös bokorugrót vennék alkalmi áronn, suzuki tsr vagy homda crm azok elég jó áronn vannak
te mit tucc mondani ezekröl a motorokrol?
Csá! BÚÉK!Amit kiraktál az a K.Z? a nemnómális hogy megy. .. még soha nem voltam arra, nincs arra kurogatás?rendőr , erdész vadász stb?mert cseszegetnek vele hogy menjük arra motorozni...
ott több a lyuk mint az aszfalt ...meg már a motormaradvány is

na de egy motoros oldalon azzal büszkélkedni h vonattal ment ...ez nem a Sportvonat.hu .
Azért mert az veszélyes és aszfaltos útszakasz.Bikerina Vas úton ment végig!
hát ez hihetetlen.vannak olyan hülyék akik a Győr-Bőny útvonalat nem tudják normálisan végigcsinálni
azért a zseni egy kicsit túlzás
mindenki motorozik
Écsen a ring mellett szoktunk elmenni,aztán Veszprémvarsány,onnan meg változó. Van varsány után egy fasza küzdős feljáró,néha csak addig szoktunk menni. De néha elmegyünk Zircig,de volt már olyan,igaz csak egyszer,mikor Ajkán lyukadtunk ki! Na mondjuk az egy kicsit durva volt.
Amúgy meg nem az a fontos,hogy mennyit mész,hanem hogy milyen terepen. Szántóföldek között lehet menni sokat,de mondjuk bent az erdőbe 4-5 nap eső után,már nem lehet annyira gyorsan haladni!

Csak nem venni akarsz valami motort?
VISSZATÉRTEM! épen és egészségessen!kurva hihetetlen de igaz!megjártam fél magyarországot vonattal!Győr-Hajdúszoboszló ...én azthittem az itt van a szomszédba...háááááááááááttttttt nem!
egy zseni vagyok
jimmy ha mentek a bakonyba akkor merrefele szoktatok odamenni és meddíg mentek el?
na én most csak azér irok valamit hogy legyen olvasnivaló
Na mivan gyík arcok? Sehol senki?
ezt majd valaki jól kikéri magának
Szerintem sok nem is volt neki!
ez a bukfenc elvitte a maradék jóízlésedet is
először az út közepén találtátok .utána cibálta le gedeon az út szélére.még így is jobb állapotban van,mint 1 bizonyos NSR,CBF és RS
nekem inni se kell ahhoz h ne emlékezzek .legalább az agysejtekre már nem kell vigyázni.1el kevesebb dolog ami miatt idegeskednem kéne
Az út szélén találtuk,azt hittük majd csinálunk belőle bizniszt de még egy ezresért sem kellett senkinek
Aztán végül a szomszéd mondta hogy vigyük hozzátok,mert a rotációskapájához 1-2 alkatrész jól jön róla
Na nem is aludtam olyan sokat...b*zdmeg másodika van?
Dehogy sajnálom,igyál csak bátran. Minél többet iszol,annál kevesebbre emlékszel! Az agysejtjeidet már úgyse tudod elpusztítani,mert az az egy legyengült is elhalt az eséskor!
legalább addig is jól érzem magam ...még azt a kis örömöt is sajnálod tőlem?
Ugye,aki el nem issza!