Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha annyira ráérsz nézd meg amiről beszéltünk.elindulsz felénk aztán megállsz mielőtt még továbbmennél rajta.
Persze hogy te kaptad,mert kettőnkön kívül nincs itt a kutya se! Az nem munka,az szórakozás! Nem is tudom mikor néztem meg utoljára nyugalomba egy jó filmet! A honda az csak kezd hasonlítani egy igazi motorra! Na látod,az enyémet el is indíthatod,nem kell berregni. Ventilátort talán még én is kukázok elő valahonnan.
Arról meg nem tehetek hogy nem tudod hol lakok. Elmagyaráztam már 100x,a címet is megmondtam,mit csináljak még? Fogjam a kezedet,és vezesselek ide?
ezt most én kaptam? .tudod valaki meg filmet néz ...az is munka .ha "IGAZI motorra" akarok ráülni akkor kimegyek a garázsba és ráülök a Hondára .max elkezdek hozzá berregni meg beállítok szembe egy ventillátort ...egyébként még mindig nem tudom hol laksz .
Na mi van kecskefej,most meg bealudtál? Hogy egy kicsit megvigasztalódj,átjöhetsz ha akarsz,és ráülhetsz egy IGAZI motorra. Tudod,egy KTM-re.
Legalább mi még csak most kezdünk unalmasak lenni. Te meg eddig is unalmas voltál! Valaki dolgozik ám! nem csak otthon fetreng és szimulál,hogy körbe ugrálják meg elkényeztessék!
mindenki fetreng ?komolyan egyre unalmasabbak vagytok ti is .vagy mindenki motorozik csak azért h engem idegesítsen
Akóóóó biztos! Mi sikerült neked? Segített a család,meg a szomszédok mi?
lehet? ? ? ? .biztos .látod nekem is sikerült,pedig aztán ennél lejjebb már tényleg nincs
na szép .hát ez a hála?én itt töröm magam h te eljöhess velünk motorozni .ha H1N1-ed lett volna akkor röfögtél volna
jol van gratula....én mát se csináltam mint fetrengtem amit már lassan honapok ota nem csináltam és rohadtul rám fért...
Én ki se tudom bogozni a sok faszság közül,hogy most tulajdonképpen mi is történt. Ebben mondjuk az ios közre játszhat,hogy nem sokat sikerült aludnom az elmúlt két napban! Vagy lehet hogy a szellemi leépülés útjára léptem? Bár innen nem nagyon van hova leépülni!
Biztos lesz egy-két hét mire újra motorra ül! Megtaknyosodott,de azt mondja annyira fáj az oldala,hogy csak a wc-n ülve mer köhögni vagy tüsszenteni!
http://www.sportmotor.hu/motor...
ti erről mit tudtok?
csak mert a győri eto parkot emliti a srác.....
de lelehet jóóóóóó!és tudod kihiszi el h "szereted a kawát" mikor egy hondával ölöd meg magad és letraktorozod.... amugy azért nem adtam mert nem akartam h összeszedd tőlem a H1N1et mert akkor tutti miatam patkoltál volna el!aztán még a végén rám fogták volna!
Na mivan puhányok, bejött a fagy aztán mindenki otthon vergődik?
ezt már betéve fújom....már rég megtaláltam!Állat egy ember de nagyon imádom azt aki kawasakis zenét ir!ez egy új irányzat lesz!jah és köszy h emlietted szivessen veszek ilyen videokat!
ja, megnéztük... Nagyot esett a jóember.
Remélem már gyógyulgat.
Gondoltam hogy a szilveszteri buli után nem nagyon álltatok neki szerelni! Amúgy ma mi sem mentünk el,mert nem akartunk szarrá fázni,meg a csont keményre fagyott földön motorozni sem olyan jó! Ha ilyen hideg marad,akkor szerintem hétvégén síelés lesz,nem motorozás!

Fent van az esés a youtube-n,megnéztétek?
Eddig! Majd fog,ne aggódj! De viccet félre téve,egy jó szerelő,aranyat ér!
Ó bazzeg nagy kunszt,felnyitni valakit! Összerakni, na az a valami!
Hi! Nem voltam fórumközelben... Milka yz pihent a hétvégén, csakúgy mint én (ja, B.U.É.K. utólag mindenkinek).
Megpróbáljuk összelapátolni mindkét 450-est inkább hétvégére, akkor mehetne a csapatás.
eddig még nem esett szét semmi amit ő összerakott .szerszám van hozzá ...bár a doki aki felnyitott ő is tud valamit
Az új tüdődet is gedeon fogja berakni? Mert akkor szerintem elég nagy szarba leszel!
inkább az enyémet éltesd és szerezz alkatrészt a Hondához ...meg akkor már nekem 1 új tüdőt ...meg gyere és összerakjuk az RS-t
Ó nem azért csináltam csak éltetem a szerelmét!
azt hiszed ennyivel le lehet venni a lábáról? látod én is hiába nyomtam a "Szeretem a Kawát" szöveget.az se jött be nála .még puszit se adott mikor múltkor találkoztunk