Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyira nem is volt követhetetlen ...és legalább magyarul beszélünk .csak te maradtál le a történésekről mindig 1 lépéssel
pedig tudnék mesélni .a szexuálisat már csak azért sem mert az meg ide se férne olyan sok lenne .legalább 30 oldalt vissza kéne akkor olvasnotok
még jó hogy nem itt... az rosszabb mint egy brazil szappanopera
vágy fokozónak nehogy már olyan könnyű legyen a dolgod
Hidd el nem is érdekel itt senkit a "szerelmi" életed, maximum a szexuális .
nem vagyok kubai .és nem 2 méteres .én nem itt fogom kitárgyalni a szerelmi életemet mint egyesek (kalevalinka,szulejmán)
Ülj le fiam! Egyes!
Fiatal vagy még, ha nagy leszel, megérted .
kéééék ?fekete-sárga
Vagy te nem erre gondoltál?
Igen... Szerencsére, maradok ugyanilyen jóképű .
Ja,de a fejed az a régi lesz benne!
Felül a kék RS-re ?
motor lesz...amint összerakjuk a Hondát .meg ki akarja próbálni az RS-t is .eddig is volt neki sisakja...amíg össze nem törtem neki .egy fél motorja így is van
kawarinának mi a francnak sisak?
nem kéne előbb motor?

nekem is ...meg kawarináé is
Elvileg februárra itt az új sisakom !
Hű... Teljesen új magasságokba repítettétek a fórumot eszmecserétekkel az élet értelméről .
ettől még nem fogok rájönni az élet értelmére .már találtam 1-2 dolgot de mindegyiknek vége lett .ilyen hülyeségeket meg csak az egyetemen taníthatnak
azt még az intenzíven szívhatták le azzal a csővel ami az orromba ment...vagy azzal ami a számba .azokkal a csövekkel a teát szívták le amit akkor ittam.egy az egyben ugyanúgy nézett ki a befőttesüvegben az ami kijött meg a tea amit kaptam .lehet rossz helyre dugták őket
erre egy régi kötelező jut eszembe.
A cél voltaképp mi is? A cél megszünte a dicső csatának, a cél halál, az élet küzdelem, s az ember célja e küzdés maga.
Honnan idéztem?aki gugli nélkül kitalálja kap BollaGyuritól egy szaloncukrot
azzal szívták le az agyadat is?
miért?az életnek van értelme ?én még nem sokat találtam
a csöveket otthagytam a kórházban .az utolsó 2 nagyon szar volt mikor kihúzták .te nem is láttad milyen menő csöveim voltak.pedig rajzolhattál volna rájuk .
na ott biztos nem akarok élet értelmét találni
pedig kínálják 3-5ezerért...
a Blaha Lujza téren