Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és akkor mit csináljak ?nem tellik mindenkinek videokamerára
Bazdmeg ez egy játék!
Ez meg a miénk! Ott a többi része is.
Azt mondta múltkor az asszony,hogy nekem azért jó,mert szín józanul se vagyok egészen magamnál!
Kikérem magamnak ...
Max az éjjel nem voltam az .
feltöltöttem 2x is,csak nem tudták értékelni a minőséget .akkor felteszem én is youtube-ra.oda legalább felmegy.ott nekem is van fent 1 videóm
Ha jól emlékszem,ezelőtt három három hónappal,valami videót próbáltál feltölteni. Valami ilyesmi volt nem? Na jó,abból egy hónapot igazoltan voltál távol,de akkor is balfaszság hogy nem tudsz feltölteni egy szaros videót! A youtube-ra már én is töltöttem fel.
és hogy most már fényképet is tudsz feltölteni ?most már én is büszke vagyok rád...úgy néz ki nem vagy reménytelen eset ...velem ellentétben
...meg akartátok kérdezni a telepen hátha van hozzá elsőteló ?aztat nem ott kell.hányszor elmondtam már .ennél azért jobb állapotban is idehozhattátok volna .semmit nem lehet rátok bízni...
Bazdmeg tudod milyen büszke vagyok magamra? Hogy meg tudtam oldani,és hogy nem basztam ki két perc után az egész gépet!
...te informatikai zseni te
Megtaláltam a megoldást,úgyhogy most már nem kellenek a tanácsok! Úgyis csak csupa hülyeséget mondtatok volna!
Valamit elnyomott a lányom,és összement az oldal. Valaki segítsen. Kisebb lett az egész oldal. A z emotikonok is átkerültek a széléről az aljára. Minnyá sokkot kapok wazzeg!
Sose voltál beszámítható!
Térjél át! Nem estél pofára? Na majd ha át térsz,mutatok én neked olyan helyet,hogy biztos pofára esel!
Hú bakker azt hozzátok vittük?Akkor bocsi a méh telepre akartuk ,de akkor elcsesztük a címet.
Visszatértem, teljesen beszámíthatóan .
Pontosan
jimmy én lehet hogy áttérek az enduróra mer máma mentem a bányába öcsém motorjával 1 suzuki rm 125-tel és elég jólment igy elsőre
főleg hogy nemestem pofára
majd valamikor fölrakjuk a videót amit csinátunk
várjuk h végre vegyél hengerfejtömítést és eltold a képedet a szerszámokkal oda ahova tavaly hoztatok egy nem túl biztató állapotban lévő CB500ast .küldöm az adatokat mailre
pontosan ott ahol a La Isla és a Romantika között bevezet 1 út nem?
Hát persze hogy részeg vagy! Igen, győrben van: dunakapu tér.
Csak szólok a terepes szakasznak,hogy vasárnap szerintem bele megyünk a Bakonyba,úgyhogy addigra fejlesszék meg a milka lila YZ-t.
Buék Mindenkinek!
Tegnap este szolgálatba volt a barátnőnk!Az összes motoros mikulás nevében Boldog Új Esztendőt Kívántam neki!
Békés Boldog új évet sok-sok balesetmentes kilométert minden motorosnak