Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Csákányos
űBeszélőn
Egyszer hallanék ilyet szüleim szájából
Szerinted mi lehet itthon,ha már tegnap az asszony azt mondta,hogy üljek fel a motoromra,aztán húzzak el itthonról a búbánatos picsába!
Alig vagy pihent neeem?
Ja ja,persze persze! Szóval bele olvasott az asszony a fórumba! Akkor most azokat a mocskos részleteket amiket TE kifejtettél a boltba,hogy milyen perverz dolgokat művelnél ( csak mondom hogy,szerepelt a felsorolásba egy korbács meg egy kecske) azokat ne is mondjam el ugye?
Nem mondtam ilyesmit .
A múltkor te is azt mondtad a boltba,hogy téged is nyugodtan elfenekelhetne a latex ruhába. Azt is mondtad,hogy még az álarcot is bevállalnád!
Csak most nem mered bevallani,mert az asszonyod odalát a monitorra!
Azért csak megismerjük Jimmybácsi igazi énjét .
vagy ha férfi akkor te lehetnél zsanett 2
Persze,aztán engem is megbüntessen a vörös! Bár ha felvenne egy latex rucit,és ostor lenne a kezébe!
Az "eggyé váltam a motorral" nem azt jelenti mint a te esetedben,hogy a kormány bele állt a tüdődbe! Valamit félre értelmeztél!
pedig pont akartam mondani h megtanítunk motorozni is .de megtanultam .és így még alaposabban meg is tanultam.szinte eggyé váltam a motorral
menj győrbe a körforgalomhoz
Öööö hááá most is négy csillag a jelszavam! Először fényképeket kell csinálni,mert mondom hogy egy sincs.
Én is így voltam vele,aztán jöttek a rendőrségi fotók
változtasd meg egy egyszerű,a továbbiakban nem használandó jelszóra a jelszavadat,azt elmondod és küldesz képet,feltöltöm,és utána visszaállítod a jelszavadat
vagy nem kapok jelszót és feltöltöm a sajátjaim közé
Egyszer megpróbáltam,valamiért nem sikerült,majdnem kihajítottam a számítógépet,na azóta nem is próbáltam. Meg tényleg nincs fénykép a motoromról. Én közlekedni szoktam vele,lemosni,szerelni,de fényképezgetni azt nem.
A képeket tudom küldeni,de bankkártyával lesznek gondok,mert az nincs. Csináljuk azt,hogy lefényképezem a motoromat,átküldöm a fényképeket,te feltöltöd őket,és akkor cserébe nem kapsz két büdös nagy pofont!
Te engem ne taníthassál semmire! Motorozni is hogyan tanultál meg? Esel-kelsz össze vissza! Pancser!
Jó reggelt! vagy Jó estét! vagy....mi van most?
mindegy...sziasztok

csak bekukk ..O.O..
Ja Jimmy
Még mindíg nem tok semmit...
Szerintem semmi...
Csak ideugrottam:)
Csá jó8
most télleg nemtudod hogy hogyankell vagy csak nemakarod?először nekemse akart sikerülni de amugy nemojan bonyolult
átküldöd a képeket meg a jelszavadat meg a bankszámlaszámod kóddal én feltöltöm neked
nem volt kedvem megfordulni
megtanítoljunk rá?