Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tud vki vmilyen újéves motoros képet?
Látom meggyógyultál te kis szarházi!
Sajnáljuk dh-t!
Mindenki egyszerre:
"Jaaaaj szegény DH..."
Így jó?
Téged sajnálni?Persze csináltál még egy okot hogy berúghassál!Évente két szülinap!
annak a kis izének vanank érzései ?de szar lehet neki...pláne ha rajta ülsz
nem is fogas ...a Honda azért olyan,mert azt csak kanyarban használom .hamarosan az Aprilia is egyben lesz.megyek aztán összerakom...de az fájni fog .ha az idomdarabokat ráteszem a Hondára akkor az is egyben lesz ...különben is engem most sajnálni kell
De igen is bántottad a kis városi prütyimet!Ha most miattad nem akar elindulni mert megsértődött akkor az a lelkeden szárad!
Na kis köcsög vót beszóni?Nekem jelenleg igaz kis gépeim vannak de egyben!Jelenleg neked 2 fogasod van!
Naugye hogy naugye .
Nem fikáztam én semmitsenem .
mifféle műhely kocsi?ja hogy te a fogasra gondolsz ?nem lehet motor az ami 1 dl fogyaszt 100km-en
Most mit kell fikázni csóri műhely kocsimat?Akkor is tökös gyerek vagyok és nem süvegcukor mert robogóztam!
azt nem kell venni..adják maguktól is az elmegyógy és intézetben
2 pálcás volt a céllövöldében .
na jólvan ám .ahelyett h örülnétek h visszajöttem és olvashatjátok a sok okosságot amit leírok ...ha ezt tudom akkor inkább ottmaradok legközelebb
Aztán menyiért vetted azt a papírt és melyik piacon?
Max robogóztál .
Félreértés ne essék, semmi bajom a robogókkal, énis sokat mentem velük, de részemről a robogó az nem motor .
Ez mekkora igazság !
Motoros km-ben gazdag,balesetmentes Boldog Uj Évet Kivánok Mindenkinek!
Jó,jó. Papír forma szerint én is normálisnak minősülök,aztán mégse vagyok az!
Motor kerékpárnak minősül és mentem vele tehát motoroztam!
Attól hogy fáj az igazság,azért az még igaz!
Az utolsó mondatoddal,te meg sok vásárlót,és jutalékot vesztettél el!
Ezzel a mondattal most sokezer ember rózsaszín lelki világát törted apró darabokra .
Bár én is egyetértek .
Robogó,az nem motor! Az csak robogó!
Ja,aztán meg szétcsapta saját magát.
Amikor mondta, hogy mennek szétcsapni a szentiváni erdőt, gondoltam, hogy benne van a kezed a dologban .