Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sem vagyok süvegcukor!Elmentem robogóval bóóótba!
Mindig teli tankban, széles utakban és napsütésben gazdag újévet kívánok mindenkinek!
Rakta fel képeket csoki! Nem volt egyszerű,de sikerült!
Én inkább erőlködésnek mondanám,mint próbálkozásnak! Próbálkozásnak,nagyon gyengécske volt.
Aztán miért ne tudnák bele turkálni? Nincs olyan számítógép,amit ne tudnék feltörni! Átmegyek hozzátok,viszem a fejszét,aztán már fel is törtem.
Én vagyok,és tegnap délután készült a kép. Ilyen képeim vannak,csak olyanok nincsenek mint amilyenek majdnem mindenkinek szoktak lenni. Olyan "én motorom", című,huszonezer oldalról lefényképezve.
nagyon ugy fest...probálkozik szegényem....
teccik hát
most akarja bepótolni azt az 1 hónap fórumozást
sztem érti csoki csak megint hulla vicces akart lenni!
ezt tettszikértennyii?
én nemugy értettem azt hogy ahova miszoktuk
hanem nem a galériába rakta be
teccikérteni?
...hátha beleolvasnak most is .papírra rá volt írva nem?tehát akkor szednem kell...észre sem vették h az én kézírásom
megkaptad már az esti morfiumodat?
azért az otthoniakat nehéz beetetni hogy még mindig muszáj szedned,nem?
még jó h nem oda rakja ahova én szoktam ...D\képek\motor...kicsit érdekes lenne ha beletudna turkálni a gépembe
ja-ja
de nem oda rakta ahova mi szoktuk meg aztmonta hogy nincsen képe a motorrol
de ez a figura nembiztos hogy a jimmy
csodálkozol h sikerült neki képet feltölteni?
jimmy ez tevagy?
Már készülünk nagyon arra a bakonyi túrára...
Addig rendbe hozatjuk mindkét nagyvasat.
Gyulának jobbulást! Jól megjárta szegény...
üdv,
Gyuri,köszi az olajszűrőt. Mondtuk a cmbinek hogy nézze meg nálatok hátha van. Mondtam neki hogy ha ott van vegyen már egy garnitúra acerbis idomot is,de hallani sem akart róla!
Örülök neki hogy tetszett. Azon gondolkoztam,hogy holnap majd rátok csörgök,ogy sikerült-e haza jutni. Ha ez tetszett akkor a Bakonyba bepisáltok a gyönyörtől! Nagyon fasza helyeket sikerült találni mostanában! Az előbb néztem meg a DVD-t,rajta van ahogy a Gyula elesik. Azt megmondom,hogy kibaszott mákja volt,hogy le esett a motorról,mert ha fent marad,akkor pont beszorul a lába a motor meg a fa közé! Az előbb beszéltem vele,fáj az egész jobb oldala. Asszem ebből a téli síelős motorozós szezonból megjött a gyula!
Na végre egy ember,aki nem süvegcukorból van!
Hello!

Örülök hogy mi is részt vehettünk ezen a vasárnapi túrán...
Sikerült elvontatni a gokartpályáig a tesóm, aztán ott már jött a "felmentő sereg"...
A dvd-re mindenképp igényt tartunk majd.
Üdv,
egy lila yz-s...
Nanáhogy . . .
Pedig ez nem is extra. Ez egy teljesen szokványos vasárnapi túra.
Hát nem akármilyen helyeken járkáltok ti,az biztos!