Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja a kép meg lemaradt!
Így meg a fa amit az ember megpróbált kivinni a DRZ-vel.
Nálunk meg így nézett ki ma a patak átkelés!
most ezt miért mondod ?
2 már biztos h volt...az a kérdés mennyi maradt
az a baj h a köbcentit minimalizálni akarják és a Hondámat az MZvel hasonlítják össze
jó az az 500as is ...csak most kicsit nem egyenes az első villája .tudod szeretem ha húzom a gázt akkor megy is a motor és nem előz meg a járókeretes néni .az enyémmel nem is mertétek összenézni az 1est .
CBR-en kívül nekem se nagyon ...ezér megint mit kapok majd ...ha végre ideér valaki
*fű
Itt néhány órával ezelőtt még különb park volt mint londonban Erzsébet királynő parkjában
Én a nyomdokaidba léptem.Mai művem egy kietlen területen
Na mi van vattacukrocskák? Motorozott ma rajtam kívül valaki? vagy mindenki csak a tv előtt tud motorozni?
na azér az nem mindeggy hogy a fejed tetejétöl nyakig vagy a talpattol a nyakadig
Mint a bunda?
Erre még nem is gondoltam .
Nem mert legalább melegen tart!
Pfujj bazze'...
Akkor legalább zuhanyozz le .
azt nem de néhány plusz élet jól jönne
Szevasztok fiatalok mi újság veletek?Én nyakig taknyosan ülök itthon.
Vegyen busát .
Egy darabig talán nem kell lecserélni .
pedig a cb-k nagyon jók 250be.180as gumi hátul,bivaly blokk,szép kinézet és megbízhatóság,nagyon bejönnek.most az hogy ilyen szart mint foregon gépe nem akarsz,azt megértem,mert azok menni se tudnak meg csúnyák is
ráadásul az 1es fokozatuk tök rövid
Hondán kívül nagyon más meg nem is jut eszembe amit érdemes lenne venni
hát ne tudd meg...apámtól már kiakadok.mind1 mert úgysem tudnak mit csinálni.helyrehozom a Hondát és kész .nekem nem kell ilyen kis csettegő.250esbe max CRF
most nem értem mi a bajod .tisztára olyan vagyok már mint a motogp-sek.gyorsan megyek,elesek és megyek tovább...igaz ez nekem 4 hónap alatt fog lezajlani és nem 5 perc alatt,de az lényegtelen
jah látom ott is kemény háború van
egyezz ki velük egy 250essel,az nekik is elfogadható meg neked is
inkább mint az aprilia...
bárcsak én hallanék ilyet mostanában ...most anyámék addig nyugodtak lehetnek amíg újra fel nem tudok ülni a motorra
A kutya meghagyta a káposztás tésztát, ha gondolod beviszem neked . . .
Szasztok!

Remek idő van odakinn, úgyhogy akit elküldtek, az nyugodtan pattanjon nyeregbe, és usgyi . . .
De azért vigyázzatok:ahol nedves az út ott két kilóról nehéz megállni!
Fent van a south park 1306 (fakocsifutam) rész, tölthető