Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a nagy büdös helyzet ,hogy annyi melóm van ,hogy meghalni sincs időm!Még kamikázét sem nagyon tudtam látogatni mert közbe össze szedtem egy kis takony genyát és nem igazán akartam fertőzni.
ugyan ez rád is vonatkozik

csak miattam jött fel
sziaaaa!téged is lehet itt látni
szeva papa.köszi h rásegítettél a tüdőmnek h rájöjjön mit kéne csinálnia .még picit fáj az oldalam és a jobb kezemet nem tudom fölemelni (a műtét miatt).a törött kezem is fáj ha meg kell szorítani ill emelni valamit.de amúgy már egyre jobban vagyok.már cső sincs az oldalamban mint mikor legutóbb láttál .hallottad Jimmy-t.a CB-t is szét kell szedni .az a baj h tele van horpadással is...és 1x el akarom majd adni a motort.
Szeva kamikáze!Mizu veled?A tank hegesztéssel ne aggódj max lesz kb 40 lityós tankod.
ja .a telószámot meg megköszönném.csak 1 csavar ütött rajta lyukat uh nem olyan vészes.csak ugye az a veszélyes benne h a tankban általában benzint tárolnak...az meg ugye gyúlékony
Én azt mondtam,hogy szedd szét a motort,aztán csak a vázat vidd el valahova,ahol megtudják mondani,hogy eltekeredett-e. Majd adok telefonszámot,akit meg lehet kérdezni hogy megtudja-e hegeszteni a tankot.
az túlzás h ismerős...inkább barát...bár 22 óta még annál is több .a tankot ekkor meg kell hegesztetni...csak nem ismerek olyat aki tankot hegesztene.nem visszük a motort sehova.itthon legalább értenek a szereléshez
Szerintem szét kell szedni,aztán megmutatni a reálba valamelyik nagytudásunak. A tankot is meg lehet javítani. Van szerelő ismerősöd nem?
köszi.végül is szerintem csak lóvé kérdése.viszont lehet kéne valaki aki meg tudná állapítani h a váz tekeredett-e.

amúgy kilyukadt a tank is ,de a helyszínen a rendőrök is el tudták indítani meg itthon anyámék is uh motorikus baja nem lett hálistennek
Hát ez egy kicsit eltörött! De mondjuk annyira nem vészes. Ha kell valami szólj,hátha tudok segíteni!
ha érdekel valakit akkor ezt alkottam a Hondából .de tavaszra remélem helyrejön
akkor majd te is elmesélheted h mi történt .gedeontól már hallottam,meg a kórházban is valaki elmondta korábban.asszem anyámék
kompresszióban,új gyertyasorban,többfokozatú motorolajban és olcsó benzinben gazdag Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
Hát bazzeg,aki el nem issza,annak telik!
ja hát akinek megy...ezüstfenyő,kis burzsujok
nekem megvan a fejemben az onboard ne félj,tőlem pár méterre sem voltál
Idén csomagolópapírt vettem ajándékba, azt nem kell becsomagolni...
ilyenkor bezzeg tudnak sietni
MeRRy XX-mas...
én 2 éve mikor voltam 3 percen belül ott voltak
Boldog KAWÁcsonyt...
téged itt is látni?
igen Likócsra.mikor mi lementünk 2en meg voltak lent még 3an akkor is csak 1 órát tudtunk csak menni,mert megjöttek a sünök.mikor másodszor len voltam akkor meg elcsúsztam a célegyenesrávezető kanyarban azért kellett abbahagynom