Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom hogy jön :) mondta még szombaton...ha itthon leszek megyek velük...de majd még meglátjuk...csináljak áfonyás pitét?ízlett annyira?
szia
jó volt hazajönni.am azért én vettem fel,mert anyám porszívózott és láttam h ti hívtok.mondom akk felveszem.csak mivel ki volt hangosítva halk volt.majd anyuék mennek értetek vmikor aztán elhoznak titeket is.
puszi
lebasztam én már magamat is.tudom h hülye voltam,de ez van.
Ezt kikérjük maguknak a "pofájának" semmi baja
am dh nyugi ez a komment keresztanyád spontán sziporkázása nyomán készült :D majd valamikor megyünk mi is látogatni ^^ jó volt ma megint hallani a hangod :D
Lujzikával vigyázz ;) pusziiiiiiiiiiii
nem a pofámat törtem össze,hanem a tüdőmet .egyedül a bal csuklóm törött.most már azért kicsivel okosabb lettem .kórházból meg elengedtek,nem megszöktem .nem akartam senkit megijeszteni,de sikerült kellően..azt hiszem

nekem meg jól esett h érdeklődtél, hogy hogy vagyok
én már lebasztam nem szaroztam...
Jó hogy lebasztad,nekem megesett a szívem rajta mert mondom még hátha gyengélkedik,de ugyanilyen sorokat szántam neki
Ja amúgy meg én biztos nem látogatlak meg,mert kibaszott messze laksz tőlünk!
Na mivan te balta arcú kórház szökevény! Ezt kee csináni-e? Beszarassuk a többieket? Hát hogy a búbánatba lehet így motorozni,hogy összetörjük a pofánkat? Meeer mennek mint az állat!
Amúgy kibaszottul örülök hogy jól vagy!
pedig motorosok voltak a helyszínelők,de a szabály az szabály-mondták.
onnan nem kaptam semmitmég.gondolom megvárták mire kijövök kórházból aztán majd utána kezdenek velem valamit.amúgy hallottam mire számíthatok .
rendőrség még nem küldött levelet?
oksa
köszy
...
majd szólok akkor.
énnnnnnnnnnnnnnnnnnnn engem vigyééé! de ne játszunk olyat h menjünk amerre zöld van mer az olyan poénos
semmi.mondom arra sem emléxem h visszaindultunk.az utolsó az h nálatok vunk a lakásban.ennyi.

2 ünnep között jöhetsz.én itthon leszek .bikerinával beszélj,mert lehet ő is kijönne,de akár a többiek is (foregon,gedeon) lehet.jöhettek már bírom a strapát.
az esés előtti rész sincs már meg?
autóval fogok,ha jelentkezik utas elviszem.
holnap nem biztos hogy belefér az időmbe,24-én meg nem illik gondolom,szóval lehet csak karácsony után.
nem rajtam múlt h még mindig élek.olyan hamar azért nem,de baromi szerencsés vagyok h ilyen gyorsan felépültem.

köszi a jókívánságot
sajnos igen.arra az egyre akarok emlékezni h minek mentem gyorsan.hova a rákba siettem?
amúgy az utolsó emlékem h behívtál hozzátok,mert h elmész felöltözni és anyukád kínált minket,de nem kértünk semmit.utána a következő h egy csővel az oldalamban ébredek,de az akkor volt mikor már 2 hete az intenzíven feküdtem

amikor akarsz.29-én varratot szednek a kórházban,azon kívül bármikor.nem tudom mivel akarsz jönni,de ha kocsival akkor sztem lesz utasod.
hogy mi történt az megmaradt nekünk
mikor mehetek látogatni?
uhh..azért jó látni hogy megúsztad...remélem hamar felépülsz.
örülök hogy újra itt vagy
Bőny-ből visszafele jövet 11.22.-én beszitált a motor és leestem róla.bekerültem az intenzívre aztán szubintenzív aztán meg kell műteni a jobb tüdődet,műtő,intenzív,szub,osztály és végre hazaértem.hogy pontosan mi történt én nem tudom,mert nem emléxem rá
tényleg jobb lett volna veled aludni,csak nem úgy ahogy velem tették

nagyon rossz volt végignézni a mikulásos videókat.elöntött a honvágy.hazaértem és felültem a motorra...és elsírtam magam.nagyon szarul néz ki szegény
ujuj..nem járok fel sűrűn..nem naj ha megkérdezem hogy mi tőrtént?