Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtam hogy vannak kivételek. Azt mondtam hogy a legtöbb ilyen vattacukorhajú.
Nananana...
Azért ne általánosítsunk papi .
Nekem már volt Commodore 64 -em, meg videójátékom is, bár nem különösen izgatott, mivel kb 200m-re laktunk az erdőtől, vmiért ott jobban elvoltunk... Szüleim meg örültek neki, hogy "szívom a frisslevegőt" .
Nekem még csináltak csúzlit,bodza puskát,tudtuk mi az a csengő foci,vagy a nyújtózás. Mi egész nap az erdőt jártuk. Reggel kirakott anyám a konyhába 10-20 forintot,vettünk rajta kiflit meg zacskós kakaót (amit a zacskóból ittunk,a kiflit meg szutykos kézzel ettük) délbe hazamentünk ebédelni,aztán este kerültünk elő újra.
Én azt utálom,hogy a mai fiatal gyerekek,rettentő pofátlanok. Volt már olyan amelyiknek szóltam valamiért normálisan,vagyis inkább megkértem,aztán a rendes válasz helyett csak a flegmáskodás jött. Aztán mikor kicsit erélyesebb lett vele az ember,akkor meg szaladt haza az apukájához. Csak kiderült hogy apuval együtt nőttem fel,úgyhogy annak is beígértem két büdös nagy pofont,ha nem viselkedik normálisan!
Hívtak már jó pár rendezvényre,de azért nem megyek el,mert ezektől a festett,lógó hajú,váll húzogatós,csak hümmögni tudós gyerekektől kifordul a gyomrom. Pedig tényleg nem vagyok öreg,de valahogy más a felfogásom.
Bikerina!
Csak fel ne KAWA-rodjon a gyomrod a sok sütizabálástól...
javascript:smile(document.frmmsg.
body,'21');document.frmmsg.body.focus()
Tiramisu?

Nem tudom, tudjátok-e, hogy én három danonos tiramisu mester vagyok...
Sőt:
amikor gyerek voltam:
- hétfőn nem volt TV adás
- nem volt távkapcsoló, oda kellett menni a TV-hez csatornát váltani,
- kettő darab TV csatorna volt összesen,
- Michael Jackson akkor még fekete bőrű volt, és férfi,
Stb...
A fél zacskómat is neked adom...
Mármint a fél zacskó mézeskalácsot...
HMM Viki VigyoriXX ! ! !
Hazaértem, nem drifteltem végig az utat...
Izé... nem végig drifteltem, na...
Lazaságos időjárás van, főleg a kórház parkolóban, ugye... De azért nem etted mellé a hembörzsört, ugye?
Hihi, wroummm.
Jól van na, kell valami szórakozás, nem lehet motorozni, ha már tél van meg hó me autó meg tele van a város driftpályákkal...
Hé Ramirez! Ma már lesz motoros mézeskalács! A tavalyi is finom volt! De ha hozol akkor min. egy fél zacskó! Úgy is hamar elfogy! Tudod hogy nem tart nálam sokáig a süti!
Én meg lehet megnézem a grantorinot,bár tegnap elvette a kedvemet hogy a becstelen brigantyk-ra is jót mondtak meg tarantino bácsitól is jót várnék el egy ponyvaregény után mégis kicsit csalódás volt.Teljesen átlagos film.
Ebben igazad van,én is tudok egy példát(név nélkül).
Velem még nagyon sokat foglalkoztak,olvastak,gagyogtak nekem,és nem látom ugyanezt az említett példán (sem).Pedig már a jó alapok is sokat számítanak,ha csak 7-10 éves korig van kiemelkedő figyelem a gyerekre.
Más kérdés hogy az időhiány visszavezethető a munkahelyre vagy szűkebb értelemben a karrierre,az meg ki tudja honnan indul.
áh bme nemhiszem hogy nekem való sokkal egyszerűbb lesz a széchenyi, azért oda se bejutni lesz nehéz sztem
de én mára mentem mert még sürgős tévézhetnékem is van (south park )
jóccakát mindekinek
Hát nem tudom hogy ki vagy kik rontották el ezt a témát. Van olyan haverom igaz németországba,akinek azt mondta a fia,hogy ha megveri,akkor bemegy a gyámhatóságra. Komolyan mondom,hogy kifordult ez a világ magából! Az is baj,hogy rengeteg szülő leszarja a gyereket. Adunk neki enni,inni,kap ruhát meg cipőt,aztán felnő az majd magától is.Nevelni meg elfelejtik.A rokonságba is van olyan,akinek mindegy hogy hol van a gyereke,csak otthon ne legyen. Na az ilyen szülőket is agyoncsapnám!
a +évről annyit hogy ismerősöm is ott maradt,1 évig gyakorlatilag nem csinált semmit,feljött ő is a közlekkarra,aztán 1 év alatt kibukott.szerintem 1 év után nehéz már visszaállni a tanulásra.
gyere pestre akkor nem kell majd annyit utazgatnod a tüntetésekhez
volt nulladik évem angolnak szentelve aztán még ugye lehetne maradni +1 évet de még nemtom milesz
minek időzöl te ott annyit?
nekem mondod nekem még lehet van egy évem jedlikben
na a 40éves egyetemistákat nem bántani,ki tudja még mikor fejezem be
Örülök ha ezt a nevelést adod tovább( ),legalább egy maréknyi normális ember marad
rendszergazda esetleg 40éves korukig egyetemisták maradnak
A legnagyobb részét le lehet
A (még nálam is) fiatalabbakkal meg háát esélytelen.
És igazad van akartam is írni hogy nem vicc,mert nekem ez még emlék amit leírtak,a még korábbiaknál meg főleg.
Bár azt nem tudom hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb(rossz gyerekek,vagy gyerekeket (túlzottan) védő törvények)
Nagyon remélem is! Pedig nem vagyok annyira öreg,de ezeket a fiatalokat valahogy nem tudom elfogadni! Ha az én gyerekem ilyen hajjal jön haza,lenyírom nullásgéppel az fix! Vagy ha lányom egy ilyen fiúval állít be,na annak kicsengettek!
Nem lenézem,hanem elnézemet akartam írni. De mondjuk le is nézem valamelyiket.
akkor én kivétel vok..