Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na merre vagytok driftbajnokok,én épp most jöttem haza egy szűz útról.megért egy misét.
hali! bikerina holnap lesz a kajaosztás a honvédligetben amiről korábban beszéltem neked/talán még emlékszel/ reméljük az ónos eső nem hiusitja meg a rendezvényt. na csőváz.
Ramirez! Többet nem szórakozol mert már nem csak üvölteni fogok veled! Inkább maradok annál hogy a tévébe nézem ezeket a dolgokat! Köszi!
jah neeem...félre értetted...nem rossz indulatból mondtam..am nem vagyok új arc...csak nem járok fel minden nap...de ismerek pár győri motorost...bár nem innen
Látom egyre több az új arc ...
hallottam a csajról ezt-azt....
Dehogy vezeti . Csak potyautaskodik .
Te vezeted ezt a nagy dögöt?
nyuszira:Zöld a Kawa,zöld a hányás,megy a motor,mint az áldás.
Egy-egy keró még az úton,meglocsollak benzintyúkom!
nem eszel sok sütit mondjuk most is betoltam egy-két kocka tiramisut...hmmmmmmmm imádom!nem fog felKAWArodni nyugi!


emosokrol ennyit nincs több hozzáfűznivalom undorito szemét kis tetves dögök....blööö ezektöl tudnék ám ZÖLDet hányni...
Na mi van? Megint mindenki el van tünődve! Minden este nekem kell itt bekérdeznem?
Nem kell ennyire durvának lenni... Nézd meg, elég, ha egy szúnyog megcsíp egy ilyen emut, aztán már világvége van, sírás, anyúúú, fújd be, kend be, kérek oltást, jaj, megcsípett!
Lehet meghirdetem majd a corsa-t aztán kicsit hozzátéve lada lesz
Mondjuk 50ezerért jót ritkán látni.

Az emosok világfájdalmán én is tudnék röhögni.Mondjuk olyan szar zenére lehet én is vagdosnám az ereimet
A balta arcú haverom tavaly 50 ezerér adta el a zsír 1200-est. Hibátlan volt. Ha más nem,rendszám lead,ilyenkor próba rendszám felakaszt,és irány a gokart pálya!
Sírnak rínak hogy milyen szar az életük,aztán közbe meg kivan nyalva a segge mindnek. Elvinném őket Romániába,vagy Etiópiába,aztán meglátnák hogy milyen amikor valakinek szar az élete! Ül otthon a meleg szobába,a hűtő tele,jobbnál jobb cuccokba öltözik,apu vagy anyu viszi mindenhova,de milyen szar neki. Van olyan ismerősöm,akik nagyon jó módban élnek,de megkérdezte otthon a gyerekeket,hogy DVD-t akarnak vagy sok csatornás kábeltévét. De mind a kettő nincsen,csak egyik vagy másik.Teljesen normálisan neveli őket,átlagos árú ruhákba járnak,nincs több százezres telefonjuk,de normálisan tudnak beszélni,köszönni,viselkedni. Megvan mindenük,de mégsincsenek elkapatva.Pedig megtehetnék hogy mindenből a legdrágábbat veszik nekik.
azok horror áron vannak,mert erre más is rájött már.
egy elsőkerekes jutányosabb,bár sokat elvesz az élvezetből.
Papírokkal meg mindegyik sok,ahhoz hogy csak pár alkalom egy évben.
Ilyenkor egy jó kis lada kocsival csodát lehet ám művelni!
ezeknek épp az a baja hogy nem verték el őket egyszer sem.
megnézném mit szólna ha tényleg belevágnék az ereibe egynek.na utána aztán tényleg lenne oka sírni
hét=hát
Hét halljátok,tényleg driftpálya lett győrből,ha nem kellett volna pestre jönnöm egész nap mászkálnék a városban valami hátsókerekessel.Így tett egy elém kanyarodó 318as bömös is,bár inkább irigykedtem a kicsapongó farára mint mérges voltam
Ami viszont egészen sokkolt hogy feljöttem pestre és ugyanez van Egy pesti ismerősöm mondta hogy ő még nem is látott ennyi havat
Szerintem ezekről az "elemósodásról" a szülők is tehetnek nagymértékben. Én is eljártam szórakozni,nem voltam soha piskóta gyerek,benne voltam minden balhéba,de mégis valamennyire normális ember lett belőlem. Nem hiszem el,hogy ezeknek a gyerekeknek a további életére nem hat ki valamilyen formába ez a viselkedési forma.
Na ezeket is nyakon tudnám vagdalni! Kapna olyat,hogy összehányná magát! KÖCCCCSSSŐŐŐŐG!
Az egyik reggeli rádiós műsorban úgy beszéltek az emoról, mint 1 fertőzésről , felhívták a szülők figyelmét, milyen intő jelei lehetnek a kölök "elemosodásának" .
FÍRGEK
Engem az "emo"-tól ráz a hideg .