Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ssssssssszzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaa!
ja visszatértem...a túloldalról (gedeonnak hála ).még fáj az oldalam,mert meg kellett műteni a jobb tüdőmet,különben elhalt volna.meg még bennem vannak a varratok.29-én szedik ki.
szeretném megköszönni mindenkinek a jókívánságokat.gedeon82-nek az életemet,kalevnak az utánfutót,foregonnak és bikerinának a látogatást.jó érzés volt h ennyi embernek eszébe jutottam.

a balesetről annyit h ne az utat hibáztassuk.persze szar volt meg minden,de mégis én választotam a sebességet.innentől kezdve az én hibám teljes mértékben.

nem volt könnyű a felépülés...aki hallott róla h milyen műtétem volt azért kicsit meglepő volt...még nekem is.az első 10 nap volt igen kritikus,de én szerencsére nem emléxem semmire.
jééé üdv újra itt hogyvagy?
visszatértem ti kis...
te milyen bölcs vagy apám
nagyon nehéz megoldani,megy 6 db egymást ismerő csoport-on kívül még 10szer 6,mindegyik hatos ismeri egymást de a többi csoportot nem
akkor már jópár tiltott felvonuláson voltam! bilincset!(rózsaszin szőrőset )
akkor ha pár haver összejön egy gurulásra már azt is be kéne jelenteni? hát ez kész...
ASSSSZTAAAA,te milyen okos vagy!
Közbe én is érdeklődtem,állittolag 6!-nál több motoros esetén már engedélyt kell kérni,mert ennél nagyobb létszámu motoros már akadálynak! számit. Nem tudom,mennyi ebbe az igazság ,de egy rendőr ismerősöm mondta.
Segítek,ha a dugót összehegeszted a hengerrel nem működik.múltkor próbáltam
Te csak a fotelba,te szoba motoros! Én meg az erdőbe szerintem. Vagyis csak akkor,ha összetudom rakni a motoromat ma.
Ha szerzel nekem egy ilyet húsvétra, gondolkodás nélkül ráfaragom a sisakra !
Egy ilyet valaki igazán bevállalhatna!
motorozni,na de hova?
Részemről holnap is meló...
Na parittyafaszuak,ki jön holnap motorzni? Jó idő van,süt a nap!
hali!pár éve csináltunk egy husvéti ünnepséget a kórház gyerekosztályán a nesquick kakaónak van reklám nyúl jelmeze valaki a korházi dolgozók közül hozta,nézzétek végig a kölcsönzőket,oszt husvétig lehet sokszorositani.egyébként a külső szentimre úton a kakas étterem és a ford topp között kb féluton van egy varrónő/himző/aki szokott jelmezeket csinálni . a neve somogyi tünde.
nah szép 2 napig nem jövk fel erre millió új arc meg milllió hozzá szólás?történt valami izgi esetleg?kalevnek meg lett a fagyálló betöltése ?
Meg lehet csinálni, csak nemtom, hol lehet kapni nyuszijelmezt . Mindenesetre márciusban el kell kezdeni intézni az útvonalengedélyt.
a "365 days" jobb lehet, mert azt egész évben használhatod, nem csak hat napot . .
"kapa jani" ? nemértem...
persze mikor voltunk mi valaha is komolytalanok! lesz forgalmid :))))))))))))))))))))))))))) izééé.........

na joéjt elvetemültek
amugy ezt a nyuszis felvonulást komolyan gondoljátok?
mert addigra már lesz forgalmim.