Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

héj te itt.te nem jössz látogatni ha megyünk amint lezajlódott ez a karácsonynak nevezett ceremónia?
Sietett a benzinkútra,hogy odaérjen mielőtt kifogy a benzin!
Nah én is üdvözöllek újra az ovis körben remélem még egy darabig kibirod h nem veszel ki ilyen szabikat...... egyébként meg a benzinkútra siettél ennyire de miért nem tudom , mert nekem is tankolnom kellet meg Gegének is meg neked is
Győri Előkarácsonyi Motoros Konferencia:
2009. Dec. 23. szerda este 20.00
Melrose Biliárd és Darts Klub Győr, Mester utca
És mééég...
Nahát, idén is sikerültek a mézeskalácsok, külön köszönet HMM Vikinek:
nagyon szivessen örülök h tetszik!
Hali!
Bikerina köszi még 1szer a dvd,jó ám a felvétel.Főleg a hangminőség. Még most is borsozik a hátam.
Legyen má' tavasz.
no tessék az én 2 képem
részemről a megtiszteltetés!
amugy köszy a jéghideg menzás teát marhán felmelegitett
üdv dh ujra a fórumonn
jeti race-ra gyógyujjá meg mer oda motorral megyünk ha jóidő lessz
lesszmit visszaolvasnod, pont 1 hónap termését
a motor miatt meg ne sirjá mer abbol neked is 2 van
Sziasztok Hát azért vannak még Győrben jól öltözött kukázók köszi a látogatást
ugyan...ne hülyéskedj mááán
Már kezdtem megijedni,hogy csalódnom kell benned. De nem tévedtem!
Igen!Már fent van a ducati honlapján!
cccccsssssssssőőőőőőőőőőőőőőőőő!
ez biztos? épp pár napja kerestem friss infót.
yeti race,pannoniaring 2010,febr 14.,13,00!
jah majd elfelejtettem .I..
Nem magyarázkodni akarok,elfelejtettelek és kész! Most jobb? Dehogy szeretném hogy oda tartozz,elég nekem két hisztis nő itthon,nem kell még egy harmadik!
nem sértődtem be jóóóóóóóóóóóóó nem kell a kifogás én a te nyájadhoz? elvagy varázsolva... csak szeretnéd h oda tartozzak de ahoz még gyurnod kell egy kicsit...
Jaj ne sérüljél már be megint. Bocs de csak azok voltak a fejembe akik emileztek,vagy beszéltem velük. Amúgy meg te is a nyájamhoz tartozol!
köszy h kihagytál a sorbol te birkapásztor...
Jaj te,azt hiszed nem tudom mi bajod volt? Minden nap küldte valaki a helyzet jelentéseket. Vagy kalev vagy gedeon. Okosabb nem lettél,én se lettem soha az,pedig csaptam már össze magam. Gondoltam hogy elengedtek.