Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyémet nem akarod lemosni?kicsit földes lett ...meg rajta vannak még a fűcsomók is
nem .de már lassan kikészülök tőle .durvább elvonási tüneteim vannak mint mikor lehoztak a morfiumról
Szép napot Mindenkinek!

Elég sok motoros volt az utakon . . . mármint ahoz képest, hogy december vége van.
Mi hol találkoztunk?
Hát,a krosszos ismerőseim azt mondják akkor jó ha a motor tiszta sár...de az enyém sportmotor!
Ööööö,hát az enyém se maradt tiszta! Hatalmasat lehet menni az erdőbe. Azt megmondom,hogy nem fáztam!
Én igen! Igaz mire kijöttem az udvarbol egy sár lett a sportszelet,de akkor is megérte! Holnap majd lemosom.
Na mivan papírkutyák? Motorozott valaki ma rajtam meg santsón kívül? Szobamotorosok!
Köszike a jó kívánságod!Látom megünnepelted nélkülem!
nem valószínű h az esőtől ázott el .holnap készülj te is.meg kell ünnepelni h hazaértem
hu nem csak ö nyugi ráadásul ez a dinka még meg is csörgetett hajnali 4-kor vagy 5-kor mondjuk azzal a lendülettel ki is nyomtam a telómat csak az elöbb néztem h kivolt az..
(remélem ezt a hozzászólást meg nem 3szor küldi el megint mer ugye telomon netezek )
Itt a tavasz

Szegény kawalány jól elázott a tegnapi esőben
Azt hiszem,te már nem vagy szomjas!
Mindenesetre Ma nem cserélnék veled!
Hű,felszáradt az ut!Azt hiszem kerülök egyet!
Kicsit bebaszcsiztál? Aztán nem ásítottál színeset?
boldog szülit!
no hát akkor most h haza értem a lapirol...enyhén natkozom és ilyenkor ált. már mint ha unatkozok akkor szoktm netelni de asszem egypár embert fel is hivtam..nem tom már kiket na mindegy nem is ez a lényeg arra jötem rá ha részeg vagyok tátva marad a szám nem tom miért de ez van na mindegy nem is eza lényeg hanem h tapadjona bélyeg vagy mi a tököm!tyűűűűaalig látok ne nem baj a lényeg remélem kiszüritek.. vagy enmm na mindegy már enmt imo miért is jöttem fel de az a lapos egy szar mégberugva is senki nincs és a ruhatáros fiuval vigasztalodok aki nem tom h ki de cuki volt asszem mindjárt bealszok pedig nem voj éknis ne mindegyú szovaé majd holnap jövök vagyyy ma hm jah ma még feljövök azt irok!szeretlek titeke de lyan izét nem rskok be mert az nem mennne jóéjt elvete,ültek!
KKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWAAAAA
AAAAAAAAAAA
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))
régebben gedeon is mindig mondta nekem:"2 fajta motoros van:aki esett és aki esni fog".én azt hiszem az esésen már túl vagyok.innentől kicsit megfontoltabb leszek
jo az 15 méternek is
de legalább lehetett volna menni rajta
oda van felfestve a rajtrács na...és az a pálya leghosszabb egyenes része
Miféle célegyenes ?
Arra a 30m-re gondolsz?
Szerintem a honlapjukról nem fogsz sokat megtudni.
pedig a pereckirály címet már elnyerted,itt az idő leállni a yamakasival
ez nekem nem hír .abból még egyszer motor lesz .most már tudod h nem adom fel soha
Megtudja nekem mondani valaki ,hogy az Almamotornál hol tudom megnézni a sisak kínálatot a neten keresztül?Mert kaptam karácsonyra bukó vásárlási utalványt ,de viszket a pi. és nem tudom kivárni mire kinyit.Ja bocsi BOLDOG karácsonyt mindenkinek.
Kamikáze van egy jó hírem kicsit felment az alu meg a lemez ára!