Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már be is fejeztema kötekedést! Minnyá jön a királylány aztán megint befenyít! Én meg megijedek!
Amúgy meg nem kell befosni,nem lesz belőle semmi. Max csak a bogyókát fogják megcsinálni,amiért a rendőrnéniről olyan csúnyán beszélt.
ha ha ha ha ha -.-
na ne kötözködj megint
Is is?
inkább csak kevés volt
Teljesen mindegy,a garázdaságba te is részt vettél,így jár a bünti! Most már késő bánat! Nem kell a magyarázkodás!
nemjó a kawa? vagy szar a benzin?
mit is mondott ötév ? vagy kötél?
egyébként én már nem voltam ott az aluljáróban mert gondjaim akadtak az üzemanyaggal szal ott nemérdekes
Nem idegesítelek! Megnézték a körforgók meg az aluljáró kameráit,és az alapján feljelentenek mindenkit. Aztán meg két év letöltendő kötél általi lógásra ítélnek mindenkit.
11-től osztjátok most nézem! délelött melozok min.2-ig.. faxomba na mindegy azért odanézek hátha...
na most ne idegesíts valaki esteleg aki ennél többet tud ?
Mindenkit azonosítottak,és megfogják kapni méltó büntetésüket! Mint a mesében!
bunyórol jut eszembe rendőrökről mit tudni? valami fejlemény?
igazán nincs mit
Köszi! Talán nem lesz bunyó! Nem tom miért keresi, csak az iwiwen kért meg!
De köszi!
én nem ismerem de ha verekedés lesz akkor szoljjatok mert megyünk röhögni!amugy nem rossz az a sv

nyaloka










Én meg nem vagyok ott,mert itt vagyok!
én is itt!

night-rider---nem felejtettem el lehet meglátogatlak titeket hátha hasznomat veszitek!

ki halott rolam és mit?

potyautas?olyasmi de ami késik nem mulik...
tegyél már fel magadról egy képet is má
Passz...
jelen
netom hogy holvannak a többiek de én ittvagyok
jelentkezek
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem, vagyis egy ismerősöm keres egy motoros srácot, mert beszélni szeretne vele, megkért ha esetleg valaki ismerné segíthetne, hogy hol érhetné el!A neve: Horváth Tamás,beceneve:Kokó,Koksz
'estét! Hol vannak a többiek?