Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak nézegetem őket. Ki kellene próbálni hogy milyen. Az ára az nagyon csábító. Egy új 530 EXC Six Days 2,7 mill. Na ahhoz képest ez ingyér van.
kap a jani is mert zőőőd a vére...neki alapbol jár...
legjobbkor tud beszolni...kawás ráérez mikor kell beszolnia....
Nem mondod komolyan, hogy KTM-ről átülnél Kawára .
Bírom, hogy Jani mindig kiragadja a lényeget .
Jah, már meg is néztük, milyeneket tudunk hozni .
Van fehér, barna, meg szürke...
Na ez így nem ér! Ha nekem lesz,akkor ÉN kapok valami bikinisféligmeddigteljesenmeztelenülpózolóst!
Milyen képet kap az akinek kawája van?
Majd megyek beszélőre,meg viszek hamuba sült reszelőt! Ügyvédet tudok küldeni!
nem tárgyalok először kawa azt kép
majd befizeted a váltságdijat vagy mi a tökömet...vagy majd feltételesen szabadlábra helyeznek.. vagy kiszöktetsz....bánom is én de lesz nyuszi vonulás.....
Bevallom egy kicsit irigy vagyok,de majd húsvétkor megpróbálom bepótolni. Persze csak ha lesz ilyen rendezvény,és addigra szabadulnak a résztvevők.
Mert mondjuk a 165 centi,90 kiló elég szarul néz ki! De az 55 kg 165 centi . Majd ha kapok képet,és az olyan,akkor lesz egy kawám. Addig meg minek?

U.I. Amúgy ezeket nézegettem,csak ki kellene próbálni egyet.
irigykedsz h te nem jöttél mikulásnak és nyuszikor nem akarsz kimaradni a bulibol...
miért fontos az h hány kilo? amugy 55kg..165centi.. képet meg kapsz ha lesz egy kawád
Azt megmondom hogy arra én is megyek!
balu monta mútkor hogy má megkell venni a nyuszifüleket husvétra
Te meg miért nem mondod el nekik az igazat? Legalább egy kicsit fel lennének készülve,nem érné őket váratlanul! Tudom hogy nem akarod figyelmeztetni itt a fórumon őket,de akkor legalább írj nekik egy emilt.
Hány kiló? Fényképet kérek! Teljes alakos,bikinis!
Nem kell parázni, de mostmár ejtsétek a témát...
Legalább húsvétig, amikor nyúlnak öltözünk .
nem!21 éves, fekete hajú, és kurván tud harapni...
Hnap olyan meglepiben lesz részetek beszartok!nem irok semmit majd meglátjátok!
Dehogy bántom! Milyen dögödet uszítasz rám? 18 éves,manöken alkat,vörös vagy szőke? JÖÖÖÖHET!
királylány? ez tetszik....
amugy meg ne bántsd a kawapajtim....ráduszitom a dögömet