Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

békés boldog karácsonyt,és gazdag jézuskát minden motorosnak és szimpatizánsnak.
vazze ti mikor tudtok feljönni fórumra .én örülök ha 9ig fent tudok lenni.ti meg itt hajnalok hajnalán már hangoskodtok .

Boldog Karácsonyt mindenkinek!...igaz csak este lesz
Jó reggelt!
én most megyek dolgozni! Sajnáljatok...
Kellemes karit mindenkinek sok ajándékot
millio puszi
Büxe vagyok rátok, pompás remekül sikerült a HMM évzáró buli a Melrose-ban.
A mézeskalácsok átlagos túlélési együtthatója 28 másodperc, szóval sikerült javítani a részidőt, gratulálok...
Csőrmester úrnak ezúton kívánok nagyon kellemes 24 órás szolgálatot...
Balu: nyomd meg a gombot!
Igen.
Ramirez!
Muszáj volt ezeket a képeket feltenni!
énmeg most bicigliztem haza az évzáró focirol, bár lehet hogy még az idénn lessz 1 foci
Én most estem haza az évzáró közgyűlésről.
Megyek is kajolok .
Mára meg csak szárazkenyér maradt
Jahát kérem, aki megteheti .
vagy adj annyi borravalót hogy tudjanak bérbe csomagoltatni
Múltkor mikor hozták a pizzámat érdekes mód semmit nem tudott visszaadni a srác,asszem akkor volt egy jó napja.
Bár amilyen éhes voltam nem sokáig zavart
Jah önző dög vagyok .
Akkor borravaló helyett adjak inkább csomagolópapírt?
Szegény futároknak szenteste előnapján is adsz munkát,hát hogyan csomagoljanak így ők ajándékot?
Nah... most hogy végeztem 2 mázsa ajándék becsomagolásával, megpihenek a fotelben egy söröcske társaságában .
De csak amíg meg nem jön a gyros .
Húsvétról remélem nem maradok le .mentem volna a mikulásra is csak közbejött 1 váratlan dolog .de képzeletben ott voltam ...meg megnéztem a videót is róla,de nem kellett volna mert elkapott a honvágy .
45 új kép került fel az oldalra, a legtöbb motorról fényképezve. Köszönet értük Allernek!

http://picasaweb.google.hu/bik...



ui.: Húsvétra senki se felejtse el megvenni még idén a nyuszifüleket. Most sokkal olcsóbb, mint majd tavasszal lesz. Szilveszteri kellékek árusításánál biztosan lehet majd kapni.
Amikor a betervezésnél jársz, szólsz, hogy kelleni fog a bowden, majd miután jóóól meglepődtél, már itt is van .
Ééérted...
De váratlan, ha betervezed, hogy namajdmostjólelszakítom, amikor meg elszakad jól meglepődsz rajta ...
Ma konkrétan valami bicikli váltó bovden volt jó méretileg. Ha legközelebb előre tudok majd valami "váratlan" dolgot,akkor szólok. Mondjuk ha meg előre tudom,akkor már nem váratlan! Amúgy van az aunernak,ilyen egység csomagja. Van benne két bovden,meg egy csomó fajta vég.
Specifikusan a KTM-re valót szeretnél, vagy univerzálisat? Polcon nem tartjuk, de ha legközelebb szólsz előre, megkérdem, mennyi idő alatt van...
Szal legközelebb jó előre tervezd be, mikor akarod hirtelen elszakítani a bowdent .
Bocs ne haragudj. Pedig a Kériék felé még voltam is.Egyébként van ilyen bovden belsőtök meg végetek polcon?Csak kérdezem,hátha legközelebb kell. Amúgy már megoldódott,az egyik barátomnak volt tartalékba,egy egész készlet. Bovdennel,végekkel.
kikérem magamnak.csak 10 napot aludtam ...és azt sem önszántamból csináltam.én próbáltam menekülni.azt mondták mindent kihúzkodtam magamból .

az nem rémlik.bent tudom h ültünk az asztalnál és rád vártunk.de az se rémlik már h lejöttél felöltözve
Voltam ott,csak egyesek végigaludták az elmúlt 1 hónapot,aztán közbe jött hogy madárinfluenza van... tudod milyen nehéz még protekcióval is bejutni?

arra sem emlékszel hogy a kést hoztad vissza indulásod előtt?