Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem meg megvan cd-n az összes CT és röntgen eredmény .a fejemről is csináltak mer azt hitték hülye vagyok ...aztán rájöttek h ez nálam normális .bezzeg engem nem látogattál meg .majd azért írj előtte sms-t h mikor jössz.
Kikérem magamnak, én most is melózok...
Aki még nem volt ilyen HMM Konferencián, az el sem tudja képzelni...
Aztán lehet, hogy megint az lesz a vége, hogy kimegyünk éjfélkor a teszkóba randalírozni...
Baszki,hogy egy kibaszott motoros bolt sincs nyitva! Szedtem össze bovdeneket,majd megpróbálok fejleszteni valamit.
"összetologatunk pár nagy asztalt, aztán Viki, Szofi, Noncsi, Anikó, Szása, Tomek, Robi, Balu, Dani ... stb. aztán mindenki örül" .
Mi lesz ott, vmi gruppenparty?
nekem megvan pendrive-on a véred elemzése,én nyertem
ma is voltam a laborban és feltörtem a kórház rendszerét kicsit
pedig az időjárás neked kedvez,szereld össze hamar azt a fenevadat

valamiért az előző hsz-t nem küldte el,a lényeg hogy az óvodás körben benne vagyok és dh te 2 feketeponttal indítasz(győri lábtartó+a mostani) szóval szedd össze magad.
A Melrose-ban összetologatunk pár nagy asztalt, aztán Viki, Szofi, Noncsi, Anikó, Szása, Tomek, Robi, Balu, Dani, sör, becherowka, mézeskalács, stb. aztán mindenki örül.
Szerintem I.H.B. buli lesz.
itthon van az összes zárójelentésem.van az intenzívről meg a szubról is.ráadásul tanuim is vannak a hiányzás okáról .
én örülök a legjobban h újra back
Mit takar a " Győri Előkarácsonyi Motoros Konferencia" ?
Mindenki leissza magát & másnap próbáljuk összefűzni az emlékeket?
Welcome Back!
Van orvosi igazolásod a fórum hiányzásról?
na legalább tudod h működik ez a kórházban.én ott minden nap 4-5 órát aludtam max.igaz előtte 10 napot szinte egyfolytában .bent még a dolgodat se tudod elintézni.egész nap unatkoztam és néztem ki a fejemből .
megalapíthatnánk így akik elvoltunk motorozni + aki jött volna a Győri óvodás kör-t.remélem ezután soha nem kell majd ilyen szünetet kivennem.de mi a faszér siettem a benzinkútra?

amúgy szerintem megszólalt a telefonom a mentőben mikor a bikerina hívott .14:18kor hívott és a papíron meg az intenzíven pont 14:18tól vagyok beírva.az utolsó sms amit kaptam az meg a csoki-tól volt h nem jön
szeva
elkezdtem visszaolvasni.a 170valahányadikig jutottam.elolvastam h mi van velem,de unalmas volt mert már 1x átéltem
a motorból 2 van,de az egyik legalább megy is,csak most kicsit hiányos állapotban van.1 bocsánattal tartoztam neki is amiatt amit tettem vele.először majd úgy is az Apriliára ülök majd vissza .szerintem leghamarabb tavasszal ülök a CB-re.
Én is,gázbovdenér.
Na majd ezekre térjünk vissza ha lesz gyereked! A zsírkréta is csak arra van,hogy a papír lapra rajzoljanak vele,mégis tele van a fal minden gyerekes családba! Én is sok mindent másképp láttam míg a bátyáméknál volt csak gyerek. Aztán nagyot fordult a világ,meg a szemlélet,amikor nálunk lett!

Ha azt mondjuk neki valamire hogy akkor most sírok,azt mondja,nem baj sírjál csak. Valamikor az bejön,ha azt mondom neki hogy mérges vagyok. De az is csak valamikor!
Na megyek győrbe cukormotorosok.(kocsival )
Nem akarok belevau,de a játékokat pontosan ilyen célokra találták fel,hogy a gyerek azokat tegye tönkre,ne a többit. más kérdés hogy ez nálam is korlátozottan működött.
Legyél szomorú ha tönkretesz valamit,anyuéknak bejött,ilyen lelkiismeret-szerű dolog jelentkezett nálam és utána csendben voltam mindig
Na a garázdaságokról tudnák mesélni,hogy ezek miket csinálnak! Anyám is azt mondogatta,hogy minden gyerek ilyen,de aztán egyszer otthagytuk őket egy napra. Na azóta nem vállalja mind a kettőt egyszerre,csak ha muszáj. Azt szokta mondani,hogy fiam te is kibaszott rossz gyerek voltál (ez mondjuk igaz) de ennyire nem! A kisebbik kb fél éves volt,amikor letörte a szekrényről a gyerek zárat! Ami ugye azért van ott hogy a gyerekek ne tudják kinyitni.

Ha akarod átjöhetsz vigyázni rájuk,szerintem az asszony még fizetne is!
Kíváncsi lennék az eredményre,több helyen duracell-nek hívtak
Ha megcsinálják az én gyerekkori garázdaságaimat garantált hogy elfáradnak nap végére
Na majd ha lesz gyereked (legalább ilyen mint az enyém) akkor rájössz,hogy lehetetlen őket lefárasztani! Soha nem járnak le! Nyáron egész nap kint vannak az udvaron,bicikliznek,futkároznak,fürdenek,de este 8 órakor ugyanúgy pörögnek. Három felnőtt már kiborul mellőlük,de ezek még mindig százon pörögnek!

Ha gondolod átjöhetsz megmutatni,hogyan kell őket lefárasztani!
Ha elfárasztod őket kellően, mélyen és sokat alszanak
Két kiskorú gyermekem van,szerinted hányszor próbáltam már ezt ki? Napokig kávén éltem! Mondjuk a második hét után már kezd egy kicsit fárasztó lenni!
3:30kor(reggel) vittem aput dolgozni azért maradt ki hogy jaj de korán van.most jöttem rá mennyivel tovább tart a nap ha csak 4 órát alszom
ti próbáltátok már?már mindent elintéztem és csak most van reggel