Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne basszeráj eddig is szar napom volt ne tégy rá +3-4lapáttal mert
amugy sportszeleten élek
hú valami 2T igen komoly lenne megint , egyébként neked van rajta forgalmi meg minden igaz? vagy az nagyon kell egy endurora?
De meg vagy bátorodva! Mit ittál tegnap? Boxoló szörpöt?Vagy birkózó málnát?
Amúgy a kawa eddig nem nagyon csinált normális endurokat,sőt egyáltalán nem csinált endurokat.
na te meg "neszójjábe"
Hát hogyne csinálna erőnlétet! Ha valamit nem csinál az ember elpunnyad télen. Főleg ilyenkor,mikor mákosbejgli szezon van! 250-es crossokatmár lehet venni olcsó pénzen,ami normális állapotban van,aztán azzal lehet csapatni a susnyásba!
volt simsonom anno , elég volt annyi belőle, félre ne érts marhára imádtam akkor de azért sztem mostmár kicsit kevés lenne
inkább simsont vegyé
pia nélkül is agyonütlek ám....
amugy ha vesz is csak kawát vesz melette is kawa cross lesz... ne szojjá bele..
hát erre nem egyszer gondoltam már én is meg ugye erőnlétnek se lenne rossz, meg mégiscsak mozgás és nem egész teles punnyadás lenne
Gondolj bele mekkora lenne,hogy nyáron sportmotorozhatnál,ha bejön a szar idő akkor meg nyomhatnád az erdőbe! Ha lenne enduród,a jövő héten is mehetnél motorozni,így meg várnod kell áprilisig vagy májusig!
Fogjam be mert megversz? MUHAHAHAHA! Tart még a tegnapi alkohol mámor? Nem kell biztatni,vesz majd magától is!
előbb azzal tanulj meg menni amid van
inkább kawa mellé kéne valami jó kis kezdő enduró csakhát ugye ahhoz píz is kéne meg ugye már akkor egy pályamotor meg supermoto meg egy kiskutyaf.sza is ...
jimmmy fogd be basszus mert megverlek!te csak ne biztasd ilyenekere joooo!
.I..
Lehet kapni nem? Mondanám hogy add el a kawát,aztán vegyél valamit,de kawarina sokkot kapna!
már csak motor kéne hozzá
Tudok különféle jó helyeket!
jah pont jövőhétre mondanak vagy 10°-ot fasza kis tratyak lesz majd azért egyszer mocskosul kipróbálnám az endúrózást is
Én már drifteltettem a gyerekeket a szánkóval! Szar ez a sok hó,de milyen űber fasza lesz a jövő héten ha elolvad! Cukor lesz a Bakony! Lesz ám túlélő túra!
Mindenkit megőrjít ez a sok hav aztán bezárkóztak a szobába
egyébként üdv újra mindenkinek
Sziasztok!

Nekem nincs semmi mondanivalóm . . .
Na mi a tőgy van? Mindenki mézeskalácsot süt?
Na, megyek vissza mézeskalácsot sütni...
Minél kevesebbet látsz,annál bátrabban mész! Örök igazság!
Mi tavaly neki indultunk motorozni,nem tudom hány fok lehetett,de nem volt meleg! Aztán gönyü környékén elkezdett szakadni a hó. Az egyik srác a kipufogó könyökön melegítette a kezeit. Na akkor megfogadtam,hogy mínuszba nem ülök fel a motorra.Így is alig tudok mozogni,recsag ropog mindenem.