Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ahhoz egy kicsit kevés lenne! Két ember van a világon akitől félek. Az egyik én vagyok magam,de nem ő a másik!
hát nem igazán.bár a kesztyűm meg a csizmám túlélte a megpróbáltatásokat.azon kívül alsógatyáig mindent levágtak...pedig milyen jó kis ruci volt
Na, holnap ugyanitt .
Akkor se adtál mikor a kameráért mentem. Amúgy meg már biztos lejárt a szav ideje!
Ja nem10%,hanem 20%? Na így már jobban hangzik!
vagy piros-fekete
Azokat latex tűsarkúval préseli szét .
hacsak nem találja meg előbb a golyóimat és rúgja le azokat
Ne foglalkozz vele, Jimmyt már befenyítette kawarina...
Na mára min'gyár lépek, meg kell néznem spanom frissen nyitott "kávézóját" .
Dehogy kezdem! Én nagyon jól tudom milyen színű az IGAZI MOTOR ! NARANCSSÁRGAAAAAAA!
A felajánlott szaloncukor még áll .
Milyen 10% ? Sosem mondtam ilyet .
már te is kezded ?itt mindenkinek elmegy az esze?el is felejtitek milyen a motor ...
Ahogy Dopmen Laci mondta,mindenki menjen a Gyurihoz acerbis idomot venni,mert különbem eltöröm a kisujjatokat!

U.I. A reklámér mennyi engedmény jár? Ha csak a szokásos 10%-ot mondod,akkor elkezdem mondogatni hogy mennyire szarok az acerbis idomok!
A'sziszem... kawarina lerúgja az épen maradt belső szerveidet .
Mikor a haveromnak széttörött a csuklója,azon veszekedett a mentősökkel hogy mit enged magáról levágni! Egyezkedtek vagy 20 percig,mire dűlőre jutottak,hogy a mez marad az alatta lévő pólót levághatják! Mondjuk te nem voltál olyan állapotba,hogy vitatkozz!
Na a kawabuziér faszúsz ecsém!
Akkor ittegy másik...
mind1 mer úgy is levágták rólam ...vehetek új bőrrucit is
Nem a motor a lényeg, hanem az Acerbis idomok !
Amit Jimmybácsá már okosan megemlített...
ne mert idecsődíted a sok Kawabuzit aztán hallgathatjuk a szövegelést
egyébként nem igazán volt véred sehol,kicsi az orrból,kicsi a szádból de szerencsére nem lett olyan koszos a ruhád
"Jó a szó Tesó..."
Hamár Acerbis idom...
mondom jó volt, egy dupla cukahara csukamozdulattal majd tigrisbukfencben leérkezés.
azért a buszmegállótábla eléggé para volt,2 centire ment el az egyik kereked tőle és akkor még a motoron voltál(már amennyire).
ha hívtok szakértőt pontosan tudom rekonstruálni ha jó szoftvere van hozzá
...akkor bent azért kaptam 3 v 4 zacsi vért is
ok :) Union lesz