Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tiramisu
miért szereti azt mindenki mondjátok már meg
Simo te se voltál mostanába a kawa szalonba?
jó annyira nem vagy öreg.de azért beatles saját koncertfelvétel befigyel,nem?
Hát mert joghurtot ettél,és összekented magad. Ettél már joghurtot,és akkor is összekented magad. Mindig összekened magad!
ugy veszem kezelésbe h rákötözöm a kawára és megmutatom neki h milyen királyságossak a kawák!agymosást végzek rajta...

amugy én tiramisut eszek...

a bőrszerkodat meg a homiknak mutogasd
joghurt?de azért ettél igazából is remélem
Hát majdnem.
hogyhogy megint?
Megint összekented magad?
II. világháborút nézel saját felvételről?
jelentem én ettem egy joghurtot de már itt vagyok
Mondjuk én konkrétan nosztalgiázok!
szerintem beijedtek!Az egyik hogy előszedem a bőrszerkót,a másik meg hogy rábeszélem az endurozásra!
Na,hova lett megint mindenki?
Na erre máán én is kiváncsi vagyok! Csak semmi perverz részlet,mert itt ül az asszony mögöttem! Vagy csak virágnyelven!
és milyen téren veszed kezelésbe,ha nem vagyok indiszkrét?
no kivagyok tiltva onnan csak fárasztom öket....

jimmy a te gatyába lesz a sportszelet asszem...ha kezelésbe veszlek..
ezjó monnyuk nekem is sikerült már pont a másik irányba bambulnom mikor a rendőrbácsi integetett
Én meg azt hittem hogy a bugyiba csúszott be a sportszelet! De most egy kicsit megkönnyebbültem,hogy kiderült az igazság!
te bikerina,nem voltál decemberben a győri kawasakinál?Nincsenek rajt a kawasaki dieler listán!Még a végén pestre kellem vinni szervizbe a motort...
Van rajta minden,de a rendszám a garázsba pihen. egyébként szerintem nekem is ez volt az utolsó motorom ami papiros volt! Amúgy nem nagyon szoktunk foglalkozni a rendszámmal. Ha valaki integet az erdőbe,barátságosan visszaintegetünk,aztán elmegyünk tő gázon!
hát ezaz ott a pont... zx10r
Persze,hogy tudom,mert nekem sportszeletem van!
csak emlegetni kelett látom te tudod mire gondolok..
Sportszeleten?