Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondták hogy akkorát estél,hogy összeszaladt a falu!
A postát nagyon gyorsan verd ki a fejedből .
agyi problémák már előtte is voltak.a baleset max rásegített picit .kalevet kérdezd mekkorát estem
Ma hazudhattál volna egy kicsit többet is,mert még a 68 se valami sok! Tudom tudom,nem sok,de az mind tiszta izom!
egy 10est ledobtam odabent.az intenzíven meg akarták tippelni a súlyomat.ott volt aki azt mondta h 46 ..én meg mondtam h az lehetetlen,mert 64-65el hoztak be
Csáztok!
Mi a véleményetek a kötelezőről? Ma kültdék a 2010 -es szerződést én most kötök máshol. Union-t néztem meg a Magyar postát. Szerintetek?
Lajossal szedtük össze,elég sok műanyagdarabot összedobáltunk csak kicsit csúszós volt a talaj mert mindenhova odavéreztél
Én nem voltam ott,nem láttam mekkorát bicskáztál,de az biztos hogy mákod van,hogy nem maradt vissza semmi. Az agy sérülésedet kivéve.
Kell a tökömnek még törött idom. Ami a KTM-ről is leszakad ,azt is alig győzöm kidobálni. Minnyá jön a Bolla Gyuri,hogy náluk lehet kapni acerbist.
tiéd lehet ...megtaláltam a maradványokat a dobozban.
ahogy nézed.szerencsém volt h ott voltatok ti és szerencsém volt h túléltem .én így fogom fel .
az az 58 tényleg nem sok,lassan átmész a női súlycsoportba
180 centi és 58 kiló? Rendesen káka bélű lettél a kórházi kajától! meghívjalak egy jó gyrosra? Nincs messze tőletek a gyros-os nem?
...180 centi magas vagyok,jelenleg 58 kg és a kedvenc színem a narancssárga ...vagy nem ezekre voltál kíváncsi ?és a titkos küldötted lefényképezett ?azért nem bánnám ha még 1 valakit elhoznál
azt én akarom
kéred emlékbe a kést amit visszahoztál?
tudtad hogy a ház elhagyása után ha visszamész valamiért az szerencsétlenséget hoz kivéve ha leülsz a házban pár percre?
anyu hisz is ebben ezért küldte ki nővéremet eléd,de úgy látszik ez is visszafordulásnak számít
az tényleg igaz hogy vannak eredményeim de ezeket nem szolgáltathatom ki
attól hogy személyesen nem volt alkalmam többször ott lenni, még volt titkos küldöttem
ha teherautóval megyek akkor csak egyedül leszek,ami mondjuk nem baj mert kíváncsi vagyok néhány dologra azért...
ha lesz személykocsi akkor begyűjtöm aprajafalva lakóit is.
megkapod az első sárhányóm maradványait .ne haragudj nem úgy készültem h ottmaradok,ezért nem írtam végrendeletet
Azért kérdeztem,hátha öröklök tőled valamit!
azért kérdezted mindig h hogy vagyok mi ?így utólag visszaolvasva nagyon jól esett ám .felkerültél még a jobbulást lapra is,csak kicsit később tudtam elolvasni,nem akkor mikor behozták ...még választ is írtam,de arra nem emléxem .itthon olvastam el h milyen hülyeséget írtam
nem vagyok nyomorék .mind1 min csak gyertek,mert addig se unatkozom...te még úgyse láttad h alszok

csak ne felejtsd otthon a vérmintáim eredményeit.azt mondtad nálad vannak
Na mondjuk azt máá én is untam hogy rólad olvasok!
el sem hiszed mennyire hiányoztatok .a kórházban azt mondták az elején h nincs minden rendben a fejemmel,de azt kellett volna mondani nekik h én alapból hülye vagyok

na és akkor én mit szóljak?nekem 1 hónapot kéne visszaolvasnom,de eluntam h csak magamról olvastam
Dehogy szidom őket. Hozod velük a jónépet,aztán dh-ék előtt meg lebillented őket!Mint a homokot!
Ne szidd az ifákat,az még jó masina ehhez képest.hülye japók nem tudnak teherautót gyártani(nissan) nem tudom minek erőltetik.

na a rokkantnyugdíjasnak meg üzenem hogy holnap nem merem elkiabálni de talán lesz szabad teher vagy személyautó és tudok menni.
Ja azt kihagytam,hogy a papírkutyákon kívül, mindenki motorozott.
Köszi ...
- Dh: pihenyé + gyógyújjáá, ne hülyüjjééé
- cserjani: isten éltessen
- kawarina: már megint?