Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem mellébeszélés,felőlem mehet a csere

következő szezonra(mármint a télire) csinálok a sisakba fűtést hogy a jég ne fagyjon rá aztán ha lehet látni akkor lehet menni,más visszatartó erőről nem tudok
Nekem -3 volt a max. Ősz végén vettem a motort, aztán ugye nem úgy van az, hogy megveszem, aztán téli álom, hanem még kellett beletenni pár száz km-t... Na, ebből lett a -3.
Az vót az... Szerintem még nyáron eltévedt a körforgalomban, aztán most talált haza...
Tegnap láttam én is egy srácot,asszem egy CBR-el volt.Piros fehér ruhában. Még mondtam is magamba,hogy -5 fok van bazzeg!NÓÓÓÓRMÁLIS?
Persze persze,most már nem kell a mellébeszélés!
minden dolgot én sem mondtam ám el
önindito nem indit,alapjárat nincs stb stb
És a belvárosban ki motorozott egy piros-fehér Hondán?
Itt kb. most van -10 fok, szóval inkább mézeskalácsot sütök:
Ha leteszem hozzátok a motorom kulcsát akkor oda adod a corsát? Rendben,de a motort nem viheted ki az udvarunkból!
Gyere, a kutyáim mindig örülnek a könnyű prédának
má' megment a dolog,eljössz hozzánk leteszel egy működő motorkulcsot az asztalra, viheted ezt ugyanannyi időre.
Én most használtam el 10 l benyát,de már unalmas
Kivárni amég megtapad(3as padlónál sem) nincs nekem időm
hol vagytok elvetemültek?
tegnap ki a fuck motorozott kék leddel a nagy tesco elött?azthittem agyfaszt kapok ééééééénnnnnnnn iiiiiiisssssssssssss
na csőő léptem bulájozni
rendi bendi már irom is... és neked még +5000!
.I.. beveheted...nem tudom mi olyan vicces ezen...
pl ugy h megirom neked és eljössz érte...további info a milano822@hotmail.com msn cimen kapható

bullliiiiiiiiiiii!megy részegedni más ugyse jön össze mostanába!meg kalev hajnalba hozzád megyek hányni!

'annincs sajnos.... csak designes .
Én nem megijeszteni akartalak,hanem rábeszélni!
A Z 1000 tényleg állatul néz ki.
Te Gyuri,ha már itt vagy,normál méretü rendszámtábla tartót nem forgalmaztok?
A '10-es Z1000-re .
A másik persze a ZX10 volt .
Melyikre gondolsz?
Várjál jövő hétig,amint szabad leszek megcsinálom a bukócsövezést Egyébként én is ugyanezt tervezem vele,szóval annyira nem ijesztett el az ötleted
Jééé... most nézem: a Kawa hosszú idő után újra kiadott 1 MOTORt .
Ott a pont .
Nobel dijat neki .
Nekem az is jó Marcsi.
Írd ki inkább DVD-re, azt viszek néked egy üreset.
Köszike szépen:)
Én most a marha nagy eszemmel azt találtam ki,hogy ne is szólj senkinek hogy felemeljék! Kimegyünk a gokart pályára,aztán tetőre vágom én neked egyedül is. Tuti kifolyik belőle a víz! Na okos vagyok?