Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Összefoglalom. Dh feltámadt poraiból,és újra ugyanolyan hülyeségeket ír mint eddig. Kalev jönne hozzá látogatni,de az ifával nem tudja összeszedni a jónépet,cserjani megünnepelte a névnapját (amúgy isten éltesse,és egészségére a barackot),kawarina is bulizott,berúgott,hajnalba össze vissza írogatott a fórumra,és telefonálgatott mindenkinek,nem hányt,cserébe megint megsértődött.Tömören ennyi.
- 1 is
Amikor 1X nyitás előtt bejöttél hozzánk megbeszélni pár dolgot, aznap jött be Jimmybácsi is a fejkamerájáért is . Akkor futhattatok össze nálunk.
nem teljesen tiszta a kép,de mindegy, majd ha összefutunk valahol akkor szólj és tiszta lesz minden.
Amúgy kell a WEBOLDALT propagálni, mert még kevesen tudják, hogy mennyi minden van fennt az oldalon, már információ szintjén is.
Szépjónapot mindenkinek !
*sszameg gyorsan elment ez a pár nap, minden nap máshol voltunk...
Lusta vagyok visszaolvasni, nem akarja vki összefoglalni az elmúlt napok történéseit?
ktm lc4 supermotot cserélnék HUSABERGRE VAGY KTMRE!akit érdekel irjon
Szia. Már nagyon kivagyok! Múltkor találkoztunk a Gyurinál az mline-ba. Pont a kamerámért mentem. Amúgy még a suzukiból ismerjük egymást. A nagydarab csúnya kopasz zsolti a jó cimborám. Megvan hogy ki vagyok?
szia Jimmy525
Te ki vagy?
Honnan ismerjük egymást?
Szerintem ő a 80-90-et is tudta a kanyargóson! Volt olyan péntek este,mikor csak a Búsuló Juhászig ment az utolsó járat! Vagy kis kerülővel,hazavitte a havert,aki nem a busz útvonalán lakott,a többi utas meg csak kamillázott hogy most mi a helyzet!
én ezeket szerettem,nem azt aki rááll a 60ra
Volt olyan busz sofőr a régi 31-es járaton,akinek a 40 perc helyett 25 perc volt a menetideje. Mikor az utasok meglátták,elfehéredtek. Mindenki két kézzel kapaszkodott a buszon. Csak az volt biztonságba,aki le tudott ülni. Akkor tényleg harc ment az ülő helyekért!
na az nagyon jó úgy

ez nem élőállat szállító,csak olyan tárgy van fuvarozva ami nem szól vissza sem kanyarodáskor sem abs-es fékezéskor
ezért nem lett apu buszsofőr,nem bírja ha belepofáznak hogy milyen féktávot vegyen
Felszórod őket a platóra mint a krumplis zsákokat (valamelyiknek úgysincs több esze ) aztán elüvöltöd magad hogy kapaszkodjatok,és végigjössz a szentiváni kanyargóson 80-nal. Garantáltan összerázódik a társaság!
tudod milyen nehéz lehet levágni a bőr motoros ruhát ?meg lenyomni a torkomon a lélegeztető gépet .vazze itthon néztem h még az alsógatyát is levágták rólam .

lehet jobb lett volna ha visszadobnak
ha holnap délelőtt jöttök az még jó.én fent vagyok minden nap 5kor uh jöhettek bármikor .délután 2 körül megyünk be a kórházba.jöttök mondjuk 9re aztán ottlesztek amíg akartok.ha szépen néztek még ebédet is kaptok
Na jó de még össze kéne gyűjtenem az alattvalóimat is akik jönni akarnak,sőt a legnagyobb gond hogy most csak a teherautó áll a ház előtt,azzal meg nincs kedvem taxiskodni.este 7től lesz személykocsi mindig mondtam apunak hogy nem elég 4 főre 2 autó meg 1 motor de nem érti meg
Bazdmeg nem a világ végén lakik! Vagy ha igen,akkor én is ott lakok!
az hagyján de 20 percig tanakodtak rajta hogy elvigyenek-e vagy az árok szélére visszadobjanak
én mindent tudok

dh kezdek izgulni hogy hogyan jutok ma is el oda
holnap egyáltalán nem jó kórház előtt vagy után?sok időt úgy sem tudok ott tölteni.
nekem meg úgy hívták a taxit ...még villogó meg sziréna is volt rajta .nem rajtam múlt h elaludtam .miért mit akartál volna mondani?
ti meg a gépen játszatok ahelyett h kimennétek motorozni?
na jolvan eszek vmit oszt fetrengek egy kicsit reggelig! további jo játékot ramirezz aztán ne aludj sokat táskás lesz a szemed...
Óriás mutáns monitoron ez nagyon szar...
Heavy Metal Rider