Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motor Cycle racer
Speed Biker:
30768 pont
ennél a pályázosnál qva jol megy....3szora csak sikerült nem kimennem a pályárol....
az össze krosszosnál már az elején meghalok...nem jo játék...
Nekem is.
Én is.
mosok hát ha rövid hajam lenne beválalnám de igy h derékig ér...necces...
elmentem játszani:))))))
Na, mégis mosol hajat? Én mondjuk nem biliben szoktam...
oohhhh tengerpart pálmafák napsütés.... picsába bilibe log a fejem...
Akkor a meleg éghajlatra történő költözést vagy az időugrást kellene elkövetni nagy hirtelenséggel...
kösz a tippeket de már megint jönnek a hangok....én ezt nem birom ki tavaszig...http://www.youtube.com/watch?v...
Oké, akkor nem számít duplán...
én nem vagyok szőke....
Viszont ha tavaszig nem mosol hajat:
1. Kevesebb hullik ki,
2. Szárazon könnyebb egyenként kitépni percenként,
3. A vakarózással jól elvagy tavaszig.
Ja, azt nem tudom, lehet hogy a szőke duplán számít.
Mielőtt félreértenéd: ha holnap reggelig kitépnéd a hajad felét, attól nem lesz hamarabb tavasz... Oké? Percenként csak egyet...
jolvan akkor nem tépem ki mindet...meggyöztél
30-40 szál, feltéve, ha 30-40 percig mosod, és percenként kitépsz egyet, hogy a tavaszig hátralévő időt számold...
Mindegy, mert 90639 perc múlva akkor is tavasz lesz, ha kopasz leszel, ha nem...
sztem nekem sokkal több hajszálam van...ugyhogy marad a hajtépés de az számit h nekem egy hajmosás során kb 30-40szál hajam kijön?de komolyan kihullik annyi simán....az most beleszámit?
Akkor tényleg marad a hajtépés...
Átlag 180 ezer hajszálad van.
Ha tavaszvárás gyanánt percenként kitépsz egy szálat, akkor kb. mire a hajad fele elfogy, mehetsz motorozni, mert itt a tavasz...
Vagy: letöltöd a "Hogyan aludjunk téli álmot?" c. könyvet a mormota-akarok-lenni-pont-hu-ról...
jo is lenne átaludni az egész telet!csak mivel se medve se rágcsálo nem vok (tudtommal) ez igy elég nehézkes
Különben is már csak 90655 perc...
A medvéknek és némely kisemlősöknek, főleg rágcsálóknak, a téli álom alvás be szokott jönni... Próbáltad már? Elmész aludni, és tavaszra ébredsz, meg motorzúgásra és benzinszagra... Illat, bocs...