Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak gyözzem kivárni...
Nagyon fogy, laza, hihi, nemsoká mehetünk, hihi...
90680
Mééé? Tök jól nézne ki a fal...
Visszaszámlálás tavaszig:
http://www.timeanddate.com/cou...
Már csak 90683 perc...
sok basszus nagyon sok.....beteriteném a falat ha striguláznék....
Engem a HMM Viki ütött ki, a Vikit meg a kanadai viszki ütötte ki...
Már csak 90710 perc, és itt a tavasz!
Hatvankettőt kell már csak aludni!
na mi a tőőőőgy van?mindenkit kiütött a karácsonyi zabálás?
hát ugy h hivtam taxit!(behozott egyik ismerősőm kocsival) és nem bocsátom meg h bealudtál....szégyeld magad!
Nagyon boldog névnapot kawapajtikám!
Azt hiszem,kezdem jol érezni magam,bár ebbe nagy szerepe van egy üveg mézes baracknak is...
pedig én mindent megtettem.Győrig el is jutottam .ráadásul egy ideig utas voltam csak .amúgy azon gondolkodtam h jutottál be olyan gyorsan ?bocsi h addigra elaludtam
anyukádék más tészta!De a kalev... hát kihülök.....
ha nem is értél abdára én odaértem hozzád elég gyorsan...
most már anyámék is tudják a számodat akkor ezen mit lepődsz meg ?
készen állsz kivéve mikor el kell érted menni a világ végére.én meg itt töröm magam h eljussak oda aztán mégse sikerült
te honnan tudod a telefonszámom?
én mindig készen állok bármiről is legyen szó!2perc alatt elkészülök....(néha...)
ja tényleg .azt tudom h próbáltam forrasztani,csak nem akart odaragadni a cin
pedig mit szenvedtél az előkeresett szovjet gyártmányú fogómmal,az elég vicces volt.
akkor a forrasztásra sem emlékszel?
nem kellett bemenni.bevittek maguktól is .arra sem.amúgy is baromi sok mindent elfelejtek,de most kivételesen indokom is va rá h miért
mi ahhoz kórházba kell menni?adok harapófogót(remélem erre még emlékszel) aztán azzal kihúzod
hát így van.vele sem vagyok engedékenyebb ne izgulj,az a minimum hogy 3 napig felöltözve cipőben kabátban ül az asztalnál és nézi az előtte lévő telefont a hívásomat várva
írok neked sms-t egy 70es számról ami félig titkos hogy tudd,ez a 70es számom.aztán nem továbbadni mert lesz irgumburgum
fél millába kerültem a kórháznak .pedig nem is kaptam olyan sok infúziót.az elején viszont annyi cucc ment belém h nem fértek el az infúziós állványon .ha akarod megnézheted hogy aludtam.tesómék lefényképeztek.akkor és ott tényleg durva lehetett látni

gyere amikor tudsz.csak ne felejtsd.29 varratszedésre megyek.
persze mint én mikor mentem hozzád szerelni mi? ...annyit megengedtél h a bukómat levegyem alvás közben