Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nem alszik a fiam?
Valahol asszem Fenyőfő környékén voltunk. Már nem emlékszem hogy mi történt,lehet hogy egy kicsit vizes volt a zoknija. Igen a másik a Csabi,meg a Györe szokott még velünk jönni. Bár ez a szokott erős túlzás,mert talán kétszer vagy háromszor volt ő is.

Nem tudom,én még nem nagyon próbáltam a 2T-ket. Vagyis próbálgattam egy 300-ast,az nem volt rossz! Biztos hogy jó mert könnyű,de engem visszatart hogy azért szezononként ki lehet dobni belőle a belét. Van egy srác a csapatba,neki is szétesett már párszor. Tavaly én is nézegettem őket,de aztán maradt a traktor! A DRZ-hez képest biztos hogy sokkal jobb. Mondjuk attól is függ mire használod a motort. Versenyezni biztos hogy jobb az EXC,de szerintem felét sem bírja ki mint a DRZ. Amúgy meg mutatok olyat is,aki a DRZ-vel odacsap az EXC-knek. A györét ismered? Ő is a Kemálékkal szokott menni. Na tőle kérdezd meg hogyan közlekedik a körte a DRZ-vel.
ha a vételárát ismernéd akkor nem
mentem vele földutakon,tisztára el tudom képzelni most már milyen dolgod van neked a bakonyba.még autóval sem rossz móka ez
A másik meg a Csabi 450-nel?
Látom itt még drz-je volt neki. Merre jártatok? Mi történt?Vizet próbálja kirázni vagy mi? Pedig a Kemál jól tolja a tempót!
Egy pár emberkét már kérdeztem már, mi a véleményed az exc 250 2t -röl (2003) , drz-ről váltanék , arra.
Djzsozsonak. Itt a kollégák éppen becirmantottak egy kicsit. Asszem ez volt az első és utolsó mikor eljöttek.
Na ezen bekullantottam! Hát mi a tököm lesz már? Hát beröhögök komolyan mondom!
Ramirez pajti sünbetegségben szenved?nyugodj meg egy picinyt mert elkezdem én is a h milyen kawabuzi vagyok na oszt lesz ám ne mulass!elvernek a sünök basszki!fáj ám a gumibot...(nem mintha tudnám )
Igen! A Ramirez nagyon unatkozott este! De ezt tudod Balu! Na azóta is meg van bolondulva!
Pedig szerintem az lesz a leeresztő. De mondjuk nem lenne egyszerűbb elvinni egy szerelőhöz,aki látott már corsát?
keresem a vízleeresztőt már 24 órája
találtam egy piros hatszög fejű műanyagot a hűtő belső felének alján a szélén de kihúzva nem jött semmi pedig tele van vízzel
Na mi a búbánat van itt emberek?
Felkerült 125 db új kép!

http://picasaweb.google.hu/bik...

Ja és nem kéne sünözni. Főleg itt nem!
Na mivan Ramirez? Látom te is unatkoztál az éjjel...
Karácsonykor körbeálljuk a nagy Tüskés Fát, és elénekeljük:
Ó Sünnenbaum, ó Sünnenbaum...
Balu... Neked rokonod a Sün Balázs?
Balu nem alusz?
Eksün van?
Felkerült 125 db új kép!

http://picasaweb.google.hu/bik...

Csukás István: Sünmese

Tüskéshátú sün barátom,
Merre jártál, mondd, a nyáron?
Itt az ősz, a lomb lehullt már,
Most látlak, hogy előbújtál.
Körmöd kopog, eliramlasz,
Vigyázz, itt a tél, te mamlasz!
De a sün nem jön zavarba,
Belebújik az avarba.
Lebukott, Mikulás Sün:
A Hálaadás Napot nem szoktunk megtartani, de javaslom a "Danke Sün" nap bevezetését...
Tervezett felvonulások:
Jan. 1. Újévi Motoros Malac
Jan. 6. Vízkereszt (Kersztelő Jánosnak öltözve, vödör hűtővízzel keresztelünk)
Feb. Mohács Motoros Busó