Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még mindig jobb, mintha a takony fagyott volna az orrodba .
Ezt pont ma nézegettem vmi oldalon . Jó lesz ez .
Annak a leküzdésére még én sem jöttem rá
Ja... akartam is írni, hogy ne ékeskeggyé má a én tollamma' ...
A hőmérséklet nem akadály! Csak ha esik valami. Ma is motorral mentem reggel dolgozni. -2°C és kellemes köd volt. Mire beértem, ráfagyott a lecsapódó pára a plexire.
Most látom hogy ugyanezt írtad.faxa
most azt hiszik más tollával ékeskedem
A "HD" az a HűDefasza rövidítése nem?
Jól beszélsz
cserjani@freemail.hu
Remélem Full HD felbontású , hogy tudjak f*sza zenés best of videót szerkeszteni belőle.
Kérek engedélyt ponttá zsugorodni...
Nemtom ott milyen volt de örülnék egy ilyen vasárnapnak mint itt nagyfaluba.teljesen jó,0-2 fok száraz,még lehet a nap is előbújt,jobbat kívánni sem lehetne
még a mínusszal sincs baj ha száraz
Hideg lehet, csak ne legyenek taknyosak az utak, meg ne essen semmi.
Na most fejezd be! Fogalmam sincs.
ha ijen idő lessz vasárnap mint máma akkor mi lessz a vonulással
mára 5 fokot jósoltak az okosok nem 0-t
Aki esetleg még nem látta volna a honlapon: a gyülekező vasárnap 12:45-13:00 között lesz (ETO Park parkolónál). http://bikersanta.mlap.hu/
Azt tudjuk már, hogy milyen felbontású videót rögzít, vagy továbbra se kérdezzek ilyeneket?
Üdv Jani! Adj egy eMail címet, amin írhatok neked. Köszi
Jobban örültem volna a marklatnak! Na attól félek én is hogy üldözni fog. Csak nehogy utolérjen!
Tudom,én ezért nem piszkálom! Amúgy számomra is rejtély hogy a nők hogyan igazodnak ki rajta!
Tudod hány gomb + tekerentyű van rajta?
Tisztára mint 1 repülő .
Belerakod a koszos ruhát,teszel hozzá vizet meg mosóport,tekergetsz valami kapcsolót a gép elején,az lötyitüli egy kicsit a ruhákat,aztán kiveszed őket tisztán. Ilyen egyszerű. De ez egy motoros oldal,nem a calgoné!
Maradjunk csak a szaloncukornál... ha ügyes vagy össze tudod vele maszatolni mindkét markolatodat .
Különben is, ha fasza lesz a videó hálánk örökké üldözni fog...
Egy kormány markolatnak jobban örülnék! Ha tudnád hogy ez az odajuttatás mennyi szervezést igényel részemről,és mennyi bonyodalmat jelent számomra,akkor nem tartanád túlzónak a kormánymarkolatot!