Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!A kisalfold.hu-n már írtak rólunk+2 kép is van.
Szia santso:)
Na, hazaétél? Megcsináltam a vákumcsövet:), Hívlak, ha megvannak a fotók:)
Üdv mindenkinek! NAGYON JÓ BULI VOLT! NEM GONDOLTAM HOGY ENNYIEN ÖSSZEJÖVÜNK! Csináltunk egy eMail címet, ahová várjuk a fényképeket, videókat. Videót ne töltsetek fel ha lehet máshova, vagy ha igen, akkor vágjátok ki az esetleges piroson átmenős részeket! Minden képet felteszünk majd a honlapra és a videókat is (természetesen a videó vágva lesz, a képek meg retusálva lesznek, rendszámok nem fognak látszódni). Az emailcím a következő: bikersanta2009@gmail.com Köszönjük mindenkinek, aki eljött. Jövőre ugyanitt, ugyanekkor! Motoros üdvözlettel: Balu & Dani
Én sem tudom felfogni, hogy kinek szúrhatta a szemét ez a mikulásosdi .
Mindenesetre, ha valaki esetleg felvette kamerával, hogy vki piroson ment át (bár én ilyet nem láttam ), azt a részt azért vágja ki, mielőtt felteszi a netre!
46 motort számoltam gyorsan össze a dunakapu térnél .
szánalmas már amit a sündőrök művelnek , egyébként mit beszéltetek velük még? sajna most mennem kell unokatesómhoz mikulásozni ( inni ) de este elolvasom majd!
Sajnos számítani lehetett rájuk.Ennek ellenére igen jó buli volt!
Aller! A kisalföldes srác telefonszámát küldd el légyszi nekem email-ben. Beszélni szeretnénk vele.
sz.jano@gmail.com
Na már meg is jöttél! Itt akármi is előfordulhat. Ha elkezdenek piszkálni,majd te is kérdezd: Most ez azééé van mee cigány vagyok? Aztán ezzel a mondattal már meg is oldottál mindent.
Na jóvan, kezdünk öltözni, etonál találkozunk!
Hűha... a miki-ruci piros-fehér, csak nem nézik el árpádsávnak?
Na még ha valaki fehér ingbe meg fekete gatyába megy,akkor annak aztán tényleg annyi!
Na, csak nem lesz sünparádé is?
Ha esetleg 15:00 és 15:40 között lesz szabadidőtök gyertek már oda a busz pályaudvarra és adjatok nekem is szalon cukit :D

Amúgy jó szórakozást :D Vigyázzatok magatokra ^^ és rendőrmentes felvonulást kívánok ^^
Akkor jobblesz, ha elteszem a szaloncukor blokkját .
Na aztán ezeket szerinted mennyire érdekli hogy te mit osztogatsz a gyerekeknek? Még a kölköket is megbüntetik valamiért!
Szerintem itt át lehet menni! Mondta hősünk! Amúgy ez egy teljesen átlagos vasárnapi motorozás!
Hát csak volt gyerekszobálya & nem baszogat minket, főleg nem mikuláskor, amikor kölköknek osztunk szaloncukrot bazzeg4
Lassan letipegek, visszateszem az akksit, remélem indulni is fog a gépszörny .
A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást,SŐT!
de az is lehet hogy csak egy segfej
Lehet hogy motorka007 azért 007 mert rendőr! Majd kérdezzétek meg ha igazoltat benneteket a felvonuláson!
Na ez egy kemény menet lesz (ez a Santa Ride). Itt van vagy 2 C. De a Santa Ride-ról semmiképpen sem maradok le! Jöjjetek minél többen!
Én most voltam a piacon,leszorítottam egy szelet tarját a sütödésnél,minnyá öltözök,aztán irány az erdő! Menjetek felvonulni,biztos f@sza lesz! A papírkutyák maradjanak otthon,aztán majd megnézik fotelből a videókat!
Most kicsit nálunk is elment a nap , meg elég hideg is van (-2°C), de legalább száraz az út .
Mikor 10 kor felkeltem még sütött.

Nyugi srácok már csak két óra és indulunk