Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Balunak már írtam, hogy talán még az lenne a legjobb, ha minden lámpánál megvárnánk a "friss" zöldet & akkor tuti átér mindenki egyszerre...
Majd vmi lesz.... vmi mindig van .
40 főig a nagyobb utcákon meglehet játszani az aki átért bevárja a pirosnál várakozókat.kicsit időigényes de mi mentünk már így,de ez függ a lehúzódási lehetőségtől.megnézem a térképet,de más nem jut eszembe
Csak az nem tiszta még, hogy a lámpás kereszteződéseket hogy hidaljuk át
Ezt tudtuk eddig is
Sziasztok!
Felhívtam a rendőrséget. Azt mondta az illetékes, hogy ha a közlekedési szabályoknak megfelelően közlekedünk, akkor semmi kifogásuk a "rendezvény" ellen. Szóval minden rendben:) (annyit mondtak csak, hogy nem lóghat ki semmi a motorról, meg hogy rendben kell lennie.)
Ennyit sikerült kideríteni.

Üdv:
Dani
Ne hangoskodjatok már ennyit hajnalok hajnalán,nem lehet aludni tőletek
A tükröket valahogy faragd rá! Felvonuláson nem haszontalan...
hátsó lámpa meg hátsó index az van de megpróbálom összerakni addigra max megyek csupaszon:)
Milyen motorral?
én ilyen mocival nem próbálkoznák!
Én a sisakomra celluxozom majd a sapkát! Komoly. Ma teszteltem is a cumót, meg is néztek itt a faluban...
nappal nem kötelező a lámpa elöl, de index meg hátsó lámpa sincs? mert az para
Hát az úgy elég necces lesz. Valami lámpát kötözzél fel rá...
nah körbe jártam ma a tescot a metrot meg a rossman, a tecsoba 2000 ft és ugyan az ami a metroba 800 Ft de a legjobb minőségü és a legjobb áru a rossmanba van, csak a sapkával van baj mert kicsi az átmárője és nem lehet ráhuzni a sisakra csak ragasztani, de van azt hiszem 200 ft ért ugyan ott a rossmanba egy jobb és nagyobb sapó és úgy már király a cucc
Hát majd meglátjuk majd lesz valahogy
Hát ha győrig beérsz, itt már csak nem szednek ki 30 motor közül .
heló mindenkinek szerintetek az gáz ha teljesen csupasz motorral megyek felvonulni? lámpám sincs meg semmi!
talán én ,de tegnap műtöttek egy fogamat.
Inkább a sportmotorra mint ide
az lenne komoly ha jönnének fotósok sportmotortól aztán felkerülnénk a főoldalra
Szaloncukor projekt: ahogy gondoljátok. Én vettem ma 2 csomag TESCO gazdaságos szaloncukrot. 300 ft körül van egy csomag, szóval nem tétel. Annyit megér, had örüljenek a gyerkőcök. A Dunakapu téren biztosan lehet majd osztogatni , a többit meg majd meglátjuk.
Azt eltaláltad, igen. A bőrruha nadrágját ilyenkor nem szoktam felvenni, mert körülményes az öltözködés ha megyek pl konditerembe is. Amúgy csak teljes motoros ruházatban közlekedek. Pont ma rendeltem meg a gerincprotektoromat is. Már csak ez hiányzik a "készletből".
Úúú... akkor nem is veszek mikulásmintás szigszalagot
Na azt a kocsiból nem lehetett látni hogy két farmer van rajtad,a csizmát meg rendes cipőnek néztem,bocsi. De legalább a nike hátizsák stimmelt.