Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre
enyémre is lesz:)
Baszki tudja valaki, hogy müxik 1 mosógép?
ez jó hír végre reméljük lassan már ide irogat megint
Fél10-től fél6-ig... Adok 1 szaloncukrot, ha oda tudod hozni...
Csak hogy ne mondhasd, hogy neked semmi hasznod az egészből .
Na végre valami javulás! Csak így tovább!
Igen van most írtam ide.
Akkor megpróbálom holnap odajuttatni valahogy. Ha nem,akkor meg szombaton kijössz érte. Hogyan vagytok nyitva? Mikortól meddig?
Egy kis jó hír győri motorosok.Bálint (dhfear) 24 órája egyedül lélegzik! Reméljük így is marad!
Na most csak miattad elolvastam őket ...
Nem megyek semerre a boltból... max haza
Hát az idén nekem is sikerült cigánykerekeznem egyet! Lett is uj ruha a vasra...
Szeva jani!

Tudod a bakony,meg a kanyarok:)azt egyik valahogy elnéztem
nem vészes a fejidomot meg lehet hegeszteni meg egy tükör kell rá
meg festő:)de lényeg hogy nekem meg raminak nem lett baja bár a csuklóm még mindíg fáj meg a hátam bár az utóbbi azért mert ahogy estünk a leány beletérdelt .naggyából ennyi:)
Szeva Aller!Megtörted a banditot? Hogy sikerült?
szevasztok!Ugy néz ki,leveszem a bakrol a tizedest,és veletek tartok a felvonulásra! Igaz győrig,és vissza a kisbusz hátuljába fog utazni a vas!
Baszki te nem olvasod az emiljeidet? Holnap megpróbálom odajuttatni. Semerre nem mész a boltból? Az a baj,hogy én korán megyek,és későn érek haza.
Jimmybácsi hogy ér el hozzám a fejkamerád?
öö ja remélem ha az idő normális lesz... már csak ruhát kell venni de hálistennek rossman közel van
ó srácok

nekem sincs még semmi a banditán:)mer ugye a fejidom kicsit megtörött a perec miatt:)de egy lámpát azér dobok rá
Emberek dh-ról valami infója valakinek?
simo akkor apuddal jöttök?
ejj de szííp idő van odakünn így jó parasztosan
Krampuszról mindenkinek magának kell gondoskodni.
ha elég sokann megyünk akkor az autók csaknem fognak közénk furakodni. ha mégis köcsögök lesznek megverjük őket virgáccsal, de akkor vinni kell pár krampuszt.
vasárnap meg amugysincs nagy forgalom, nemugy mint hétköznap
Majd úgy megyünk, hogy bevárjuk a lámpáknál a friss zöldet. Meg azért pár helyen lesz lehetőség a lemaradók bevárására is (pl. Árkádnál, vagy akár a Plázánál is).