Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól hogy ütés meg víz álló. Van tartója,amivel fel lehet tenni a bukóra vagy a kormányra. Nekem a bukó tetején meg az áll részén volt. De volt aki sima szürke ragasztó szalaggal feltekerte.
ja meg a szaloncukor az hogy lesz?mindenki vigyen magával valamennyit?
Na!

a rossmanba 700péz pontosan a santa klauz ruha
most kérdeztem
Azt csak a Jóisten tudja Az a baj, hogy sokan ha tudnak is még másokról akik jönnek, nem írják meg. Úgyhogy majd vasárnap kiderül. A weblapon eddig 40 szavazat érkezett a "biztos hogy megyek"-re. De számolni kell azokkal is, akik ott nem szavaztak vagy nincsenek netközelben.
Eddig kb. mennyien vagyunk?
Helyesbítenék: 2 farmer + motoros csizma. Hát nem volt valami meleg reggel 7-kor...
Oszt ez mitől sisakkamera? Rá kell szigszalagúnyi?
Ne cirkuszuljááá! SD kártya kell bele,de 2megánál nagyobbat nem tolerálja. Arról meg fingom nincs milyen a csatlakozója,arról meg még kevesebb hogy milyen a mikro usb.
Ne fossá,mert ha más nem,akkor majd én letöltöm,aztán elviszed lemezen. Na ezt jól kitaláltam mi?
Ejj... . Milyen memóriakártya kell bele? Azt még meg tom oldani + ha sima mikro usb-s a csatlakozója, akkor az se kell, mer' azis van itthon.
Sokra nem megyünk a videóval, ha nem tudjuk letölteni róla .
Na bazz,most megfogtál. Akkor holnap nem viszem,hanem elő kerestetem az asszonnyal a kábelt. Asszem én a fényképezőét szoktam használni. Memóriakártya meg elem kell hozzá,azt nem tudok adni.
night-rider: közületek jön valaki?
Használati utasítást + adatkábelt + ilyesmiket se hagyd otthon .
vasárnap 11-től enyhén felhős +6-8 fok várható.
ööö jó de én csak a legutolsó listát másoltam be aszittem ez stimmel ne harapd le a fejem azért
Én írtam ,hogy sajna nem tudok mert jött melóm és a hétvégén meg kell csinálnom mert a srác motorozni akar.
Áááh, akkor átvertek engem!
nekem tegnap vett a rami a rossmanba ott asszem 700körül volt vagy 650 valami ilyesmi
Ez úgy 25... Aki ugye itt a fórumon fent van. De lehet arra számítani, hogy több, mint 100-an leszünk?
ne vegyétek 100%-ra de lehet hogy így lesz E:

DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR + Bikerina :)
3. BollaGyuri
4. Vili
5. foregon + 1 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. kinder + 1 motor?
9. Pintyő
10. Rocsi
11. Samu
12. Jasszer
13. Aller + Ramcsi
14. Tesy
15. Kalev
16. MotorosGyula
17. Szasza (még ?)
18. csoki525
19. Mafiosi + 2 motor
20. Simo+ 1 motor
21.Réka
22.Nagy Zoli
Hát raktáron még 60 van... Szóval ha akkor szeretnél venni remlhetőleg lesz!
remélem szombatra is hagytok azért a későn vásárlóknak ruhát
Vettem Mikulás ruhát a METRO-ban! 800 Ft-ért osztogatják, nem hagyhattam ki, meg ugye kell is majd a vasárnapi ridera.
Nike hátizsák,fekete farmer,kondi cipő? Nem fagytál meg reggel?
Akkor kérném kibővíteni a listát azzal a 2 motorral!