Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi ez a punnyadás?
DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR + Bikerina :)
3. BollaGyuri
4. Vili
5. foregon + 1 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. kinder + 1 motor?
9. Pintyő
10. Rocsi
11. Samu
12. Jasszer
13. Aller + Ramcsi
14. Tesy
15. Kalev
16. MotorosGyula
17. Szasza (még ?)
18. csoki525
19. Mafiosi + 2 motor
20. Simo+ 1 motor
21. Réka
22. Nagy Zoli
23. Mocilaci
24. Misi Atya
a doki örült neki :D és szerintem későn vették észre xD aztán mikor már kint volt a gépek nem jeleztek bajt gondolom hagyták :D reméljük hamarosan felébresztik meg megszüntetik azt a rohadt látogatási tilalmat és akkor lehet menni hozzá ...
Azta...
És ilyenkor ezt a dokik hagyják? Mármint hogy gondolsz egyet & lekötöd magad a gépekről?
Csak így tovább, szerintem itt mindenki szurkol neki !
EMBEREK! MOST NAGYON BOLDOG VAGYOK SZÓVAL KICSIT ÖSSZESZEDETLEN LESZ A KOMENNTÁROM...ELŐRE IS BOCSÁNAT ÉRTE!

Bálint tegnap este kiszedte magából a lélegeztető csövét és most azóta egyedül lélegzik.Még bódítják, tehát nincs ébren.De már tud annyi levegőt szívni, hogy van elég oxigénje a szervezetének.

Szóval ténylegesen Bálint szedte ki magából. Zavarta. :)
Az életösztöne azt mondta neki, hogy az oda nem kell.

igaz hogy "apróság" de engem nagyon boldoggá tett :D
Nemisolyanrossz ez a soproni szőke ciklon
Remil ment...
Jóvanmánehisztizzéhóónapviszem.
Jóvanmá... ne szaporíccsuk a szót... jó lesz a tijedé .
Nekem ez légszomj a Bakonyba 60-70 körül is elő szokott fordulni. De van olyan is hogy álló helybe,a szemöldökömön is veszem a levegőt.
Ezé' van mindig 1 műanyagpohárnyi víz a sisakunkban... oszt a vízbű kinyergyük a zoxigént...
Neked kell bebizonyítanom?Állítólag pont a hayánál fordul elő a legjobban 300nál az utas tök nehezen kap levegőt mert eltereled onnan a zoxigént.teccikérteni
Ilyen az auneres kamera.
Vákuum... az...
Kedden én is azt főztem! Dupla szósszal!
szerencséd hogy már megvolt a pizza
Há' de le van csukva a plexi,amögött meg vákuum van.Ha meg felnyitom kiég a szemem a -10 foktól
email ment
Na megyek, főzök 1 gyrost .
Tökkkéletes lesz E .
De erre van módszer... Jó nagyokat kell szippantani... a friss levegőből .
Ha jó ha nem jó,ez van. Vagy tudok kölcsönkérni másfajtát,de az tényleg nem nagyon fog beleférni az időbe. Amúgy most jut eszembe,hogy az aunerba lehet bérelni is. Nem ilyet,hanem valami más fajtát.
főleg ha nem fagyállós mert akkor szétreped a rendszer