Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért írsz mindent kétszer,mindent kétszer?
köszi ja januárba újult a gépezet
azért látom te sem a kis rs-el nyomod már marha szép az a gixxer ( a ruhádat meg igen irigylem de psszt )
Simo90 grat a kawához, most láttom hogy léptél egyet a létrán fel régen nagyon bejött az nsr125ösöd mikor még 50esen ültem :)
száraz út + nem esik semmi... te , nem kell ám bemutatni nekem sem a hóba meg hóesésbe motorozást mentem eleget anno így de már valahogy nem vágyom rá
és am mért nem jössz? (jó nem mintha én 100% lennék)
mi számít neked jó időnek ? +30 nem lesz ám, ha meg esik mi se megyünk úgy sem, szóval jösz

nem.hukk
hé én arra lehet igényt tartanék ha olyan idő lesz és megyünk
értettük elsőre is megint bevagy szívva ember ...
van egy fölös miki ruhám ha kell valakinek holnap
Végre valami jó hír.
Épp most kaptam a Mikulástól egy üveg jégert,ha ezzel bemennék tutira elmúlna minden egyéb tünet
most te miért nem jösz ?
Végre valami jó hír.
Épp most kaptam a Mikulástól egy üveg jégert,ha ezzel bemennék tutira elmúlna minden egyéb tünet
Végre valami jó hír.
Épp most kaptam a Mikulástól egy üveg jégert,ha ezzel bemennék tutira elmúlna minden egyéb tünet
most akkor mi az új utvonal a szentistvánon végig megyünk ugye? a bódék elött? egy csomó embernek mondtam hogy ott nézzen minket
Itt az új útvonal. A létszám miatt kivettük belőle a szűkösebb utcákat
akkor én is vinnék egyet :D de eljön majd a mi időnk ^^
Ha csak ezen múlna,vinném a bulihordót!
a gyrost vállalom :D pár hónapig gyors büfébe dolgoztam Egomban :D
Főzni csak kávét tudok,de első osztályúan tudok pizzát vagy gyrost rendelni!
Mondjuk az ápoló nő arcát megnézném,ha beállítanánk a kórházba egy adg gyrossal,meg egy heineken bulihordóval!
Ööööö izééé,most szorítottam le a maradékot.
inkább főzzé neki egy girost.
de jó nagy adagot mer sohase lessz 100kg + vigyé neki sört
Jah, sör is jár hozzá .
azzal inkább hozám gyere :P nagyon imádom :D :D :D
szerintem Keri tömni fogja rendesen :D ja meg a doki azt mondta már nem lesz sokáig az intenzíven...bár a látogatási tilalom marad, de ez azért jó hír :D
Van még egy kis maradék tiramisu,beszaladjak vele?