Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Ha én is érintett vagyok, akkor egyáltalán nem baj, sőt nagyon jó 5let!Én még azt is ráírtam volna, hogy "üdv a klubban!"
Tudom, hogy most még nem vicces, de ha majd felépül, előbb-utóbb azért máshogy tekint talán a dolgokra.
A baleset egyik fő okozója.Nem tudom a képeken menyire jön át de ez eléggé szar útszakasz ,de ez csak egy a több százból ami azon az úton van!
beengednek mert anyukája mondta h vki mindig ott lesz és 7-8ig megyünk hozzá...
Üdv Kalev,engem is érdekelne mi történt!Dobnál egy mailt?
cserjani@freemail.hu
de beengedik ha ott vannak a szülők,7ig van az utolsó látogatási szakasz
ijen későn ma már nem biztos hogy beengednek hozzá
ha mégis beengednek akkor tájékoztas bennünket
Sziasztok!
vettem egy képeslapot amire ráirtam a neveteket remélem nem baj!egy maci van rata ami bevan kötözve alá meg az van irva h "gyógyulj meg minnél hamarabb" ma beviszem neki!
Köszönöm, jobbulást neki!
ment
Ó basszus, mi volt itt 7gévén?
"dh" a CB-s srác? Nem ismerem személyesen, de érdekelne, mi volt... Ő szentiváni nem?
kalev v. gedeon, dobnátok 1 mailt?
bollagyuri@freemail.hu
Köszöntem & jobbulást!
Köszi.
Olvastam, válaszoltam rá.
ment
Sziasztok!
És akkor leírná nekem valaki, hogy pontosan mi is történt?
Nem kell ide a fórumra, itt a mélcímem: excatx@freemail.hu
Köszönöm!
Most olvastam msnen...

Bálintnak jobbulást! És ha beszéltek vele, adjátok át hogy nagyon remélem, hogy mielőbb rendbe jön! a Következő találkozón is szükség lesz egy favágóra!
átadjuk..
Végigolvastam gyorsan a dolgokat, ha tudtok valamit, küldjétek nekem is: excatx@freemail.hu

Ha valaki beszél majd vele, vagy az anyukájával, akkor jobbulást kívánok neki!
Hejj, mi a helyzet győri motorosok?
Voltatok motorozni?
Jól olvasom, hogy valaki esett és baj van?
most inkább aludnál velem...
számod megvan,ha úgy alakul hogy én tudok meg valamit küldöm sms-be
Nekem most sajna mennem kell ha megtudok valamit szolok ha ti is tudtok valamit szóljatok.
Magyarország....... ,
azért mondom örülnék már ha ott tartanánk hogy ezzel kell foglalkozni
Az anyagi az le van szarva de ha a fos út miatt egy élet veszik oda!Akkor mit csinálnak?A kocsim útán fizetek fél évre 7000 sujadót + minden egyes liter benzinből 50 forintot adok az útalapba!Menjenek a gecibe!
olyasmi lesz,mondjuk ha már ott tartunk hogy ez lesz a legnagyobb gond akkor a közútfenntartónak lehetne továbbítani a kapott csekket.
az a rész kivételesen rossz,és sokszor kint volt a korlátozó tábla,viszont 1 éve nincs(hivatalosan,nem ellopták)
Ez így van úgy is szólunk egymásnak.Holnap megyünk be hozzá.Ha minden igaz és engedik.