Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem mindenki tud egy emilt írni a másiknak. Vagy aki tud valamit,az meg elküldi a többieknek. Én tudom a számát,de nem örülnék a helyébe én se neki ha most hívogatnának.
nem adtam meg a számát senkinek.ide sem írok semmit akit érdekel felhívja az anyukáját vagy ha nem akarja most zaklatni megkeres minket
Hú most néztem az adatlapomon is a régi volt még már javítottam.
dhfear-nak jó bulást kivánok
Itt a feleségemé "nemetheva1@hotmail.com
.......csinálj .
Nincs MSN em.
gedeon msn cím?ugyan az mint skype?
A motor a nem számít,az helyett lehet venni másikat,de a sérülés maradhat örökre. Ja, én nem a motorra értettem,hogy nem fog motorozni,hanem dh-ra. Asszem közúti veszélyeztetésér büntetik meg.
csá voltunk bent nála az intenzíven én és bikerina , ide énse írom le mivan, a lényeg hogy anyukáját kell hívni
Aham köszi! akkor az út miatt történt...
Motort megdobta egy bazi nagy kitüremkedés egy darabig tudta tartani de neki csapódott a töltésnek.
Fent vagyok.
Gedeon,leszel skype-n?
A motor a legkevesebb de az eleje gajra ment.A hab a tortán még meg is büntetik.Igazából nem tudom miért.
Valaki elmondja hogy történt meg mi történt?
Fasza. Remélem hogy rendbe jön. Jól össze csapta magát. Egy darabig nem fog motorozni az biztos.
Én is remélem!
baszki ez nagyon durván hangzik remélem nem lesz baj
Felhívott anyukája.Mindenkinek köszöni a segítséget.Látogatható nem lesz csak rajtuk keresztül.Most altatják az állapota stabil a ct nem mutatott semmit tehát úgy tűnik agyilag rendben van mozgásilag sem lesz semmi baja.A nagy gond a mellkasi sérülése légtüdője van mint ahogy sejtettem. kalev anyukája kérése a száma ne legyen mindenkinek megadva nem tudom te beszéltél-e vele.
baszki most értem haza gondoltam eddigre már lesznek fenn képek vagy mittomén erre ez .. ,msn-en majd legyél fenn ha tudsz aztán mesélj pls
ja és persze jobbulást vagy én nem is tom mit szoktak ilyenkor mondani :S
Hali! Írtam én is...
re
Emil ment.
dh.
de egy nyílt fórumra nem akarok többet írni.elérhetőségem az adatlapomon lesz egy darabig.