Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen 9kor?már 7kor hívni akartalak csak megint a nagy lelkemnek köszönheted hogy hagylak aludni 9ig
korán reggel hogy válaszoljak ennyi kérdésre? mi vagy te,ÁVH hogy ennyit kérdezel?
jó takony idő van szerencsére
Miért itt milyenek vagyunk? Élőben miért lennénk mások? Mi az hogy élőben? Mert itt hullában vagyok,vagy mi a rosseb?
én viszont megyek aludni,mert még a végén hajnali 9kor felzargat ez a félnótás,mert nincs otthon a szomszédja .

akkó varsányba tankolunk
amugy én párszor má vótam a pájjánn, legutóbb 1 hónapja mx ob volt
..a buszmegálló nem előrébb van?pont ott ahol le kell fordulni halmára?mind1.ott van 1 kis út,ahova be kell kanyarodni...remélem észreveszik a többiek .akkor varsányon megállunk tankolni

még sose.nincs mivel
amúgy ott buszmegálló van
nekem is kell tankolni
voltál már a cross pájánn?
hogyhogy mi?félre tudunk állni és nem a főút közepén kell pacsizni .aztán onnan továbbindulunk és megállunk varsányba mer tankolnom kell
tudom holvan de mi van ott?
vagy gyere Varsányba a benzinkúthoz.ott 100 h megállunk mert tankolnom kell
a tejúton

mi igen.jimmy meg az út mellett
halmára nem megyünk be.oda gyere ahol az X van a térképen.azt csak tudod hol van.
de akkor most hogy lesz az úton megyünk?
itten-e
tudod hol van a benzinkut p.halmánn?
ha megyek akkor ott talizzunk
ez meg az enyimé ...majd írok h mi a szitu,aztán ha arra megyünk akkor Halmánál van vmi pihenő ahol félre lehet állni.egy kis "mellékút".oda becsettegünk és felveszünk..azért te is írj h hajlandó vagy-e elindulni az idő miatt
elküttem a számom
a betonos utonn
add meg a telószámod ide:ryan88@freemail.hu
írok h mire jutottunk holnap reggel.sztem csak akkor tudjuk megbeszélni h mi legyen.
Igen én is azt javaslom hogy menjünk az úton
amúgy én akartam is javasolni h visszafelé menjünk az úton (akkor tudnál csatlakozni halmán)...bár nem tudom melyik lenne a jobb ?...többiek mit szólnak hozzá?
ha elmegyek akkor p.halmán csatlakozok hozzátok kb.10:20-ra odaértek ugy jó nektek?
egen.9:30 és 10 között,de 10:01kor már induló van
szerintem én nem megyek sehova ha ojan idő lessz mint máma
de ha süt a nap + legalább 10fok lessz akkó megyek
még mindíg 9:30 a gyülekező?
a tíz nulla nulla már régóta tíz nulla nulla .neked van problémád vele,pedig ő az idősebb...neki lehetne problémája veled