Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem meg a 10.00 a problémás ,
te már benne vagy a 'kalev' kifejezésben .szóval elcserélted a műszakod? amúgy te is a problémások közé tartozol (10:30 )
persze köcsi engem haggy ki a biztos sorbol........
hogy hová jössz velünk?

még mindig ez a terv aztán kiderül...bár sztem nem lesz olyan vészes az idő...ha nagyon vészes akkor meg úgyse megyünk sehová...a sok nyuszi miatt .kalevval biztos elindulunk ...lehet még gedeon is bevállalja ha ráér
holnap hová akartok menni?
tiltáson se nem hallom se nem látom ha szólsz amikor odaértem .a legodarabok jól hangzanak

nemkellesz.ha kellesz megtalálnak az embereim és idehoznak
ha meg nem akkor vergődj ki a tatai út-m1 kereszteződésre,ott elindulsz felénk,tovább mész bana fele végig tiltáson a település végéig és meg leszel találva.
vagy útközben elszórom a legodarabjaimat mint jancsi és juliska
én addig megforrasztom a lámpádat
jobb lesz ha összerakod a motort és átjössz te .jó a helyismeret,főleg ha ismered is a helyet .otthon én is tudok 1 nagyon frankó lakótelepet a dzsungel közepén.volt ruszki laktanya az erdő közepén...és még quad pálya is van.

szóval merre menjek ha kell?
megfogom
hát igen jobb a helyismeret mint a guglimepsz,mindig is vallottam.nagyon nagy dolognak kell történnie hogy egyszer gps-re fanyalodjak
eleve szőlőhegy nem így van,ahol van ott pár utca az út másik oldalán az örkény.
egyébként én a szimot a szentiváni szerelőtől szőlőhegynek hoztam haza,de ilyen idő után félve mennék oda utcai géppel.bár elvileg most vmi vágottkő van ott,ami valamilyen szinten járhatóvá teszi az utat
...forraszd meg magad a szarodat egyedül
kíváncsi vagyok hogy élőben ti excattel legalább olyanok vagytok-e mint itt.
dh,simo,foregon itt mindenkinek mikor a tettlegességig érünk meg olyanok mint egy őzike és egy nyúl bátorsága per négy.
ja h te most azt mondtad h én hogyan jutok oda? ...engem csak a neve érdekelt volna,egyébként vannak itt vmi rejtett útvonalak? ...szőlőhegynek tudnám az utat,de örkénypuszta az hol a rákba van?
Persze hogy semmi priusz. Nem vagyok olyan balfék hogy bebukjak!
jólvan nagyszájú,jobb ha elindulsz hogy reggelre megtaláld a 3000 ember közül hogy melyik ajtóját kell betörni
egyébként én szentiván felöl mondtam hogy merre indulj,az m1 szentiváni felüljárója fele tudsz jönni vagy nagyszentjánosnak,nem beszélve arról hogy bana nem esik sehogysem útba,szőlőhegy meg szintén kitérő,ha annyira precíz akarsz lenni akkor örkénypusztát írsz de az meg szinte nem is település.
ajtóstul rontok a házba...és nem tágítok

az szőlőhegy és Bana közt van ...itt a térképen.ezér nem tudtam én.köze sincs az M1hez meg Győrhöz.amúgy a helyes megoldás Litér lett volna és ha normálisan elmagyarázom (nem úgy mint te) akkor azt mondtam vna h Fűzfőgyártelep és Veszprém között a 72es út mentén
azt mondta ha nem esik (el ) akkor jön.max annyit mondd h hol találod a legközelebbi műanyagost aki beveszi
semmi udvarlás,egyből teloszám,utca házszám?hát hova lett a mai fiatalokból a romantika?
Bé Ő En Yipszilon azaz bőny.
azon belül pedig mint elkerüljük azon innen
de nem ám .ahhoz h én eljussak a nagyszobába, ki kell mennem az udvarra .ott meg hideg van .a kert végét is csak guglimepszel találtam meg
gedeon jön vajon takony időben?jó lenne ha ránézne erre a szépségre,és azon kívül hogy elámul szépségén hasznos infokkal is ellát a rendberakását nézve
M1? ...vazze nekem ne balettozva hányd itt a rizsát,hanem mondd meg h hol lakol
semmi prius?akkor te még király vagy
bütykös gumi egyébként hol van előírásban hogy nem lehet?
szentkirályszabadja?
az m1 szentiváni felüljárójánál 1 út van,azaz 2 irány.a másik győr
Hiába mondod neki,itt lakik 1 km-re tőlünk,aztán mégis fél órát magyaráztam neki melyik házban lakunk. Ja és nem tudja a mai napig sem. Szerintem a nagyszobájukig is csak GPS-el vagy itinerrel talál el.