Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy nyilvánosan tarkón lőnének mind a kettőnket? Bütykös gumi,nyitott kipufogó rendszer,nincs tükör index láncvédő,E betü meg csak a nevemben van!
...mondod ezt egy olyan embernek,aki 1 éve lakik Győrben.gratulálok .én meg egy olyan helyen laktam ahonnét át lehetett menni a Balatonra,illetve eljuthattam Veszprémbe ...kérdezd meg a feleségem,ő már járt ott...és remélem emléxik is .
megbújsz közöttünk majd
kettőnk közül nem tudom melyikünk kapna elsőnek helyszíni akasztást ha megállítanak
látom akkor még nem nőttél ki a gyerekkorból
Hát miaz hogy! ezen a motorkerékpáron minden rendben van kéremszépen! Na azért nem nagyon szoktam megállni a rendőrnek vagy az erdésznek ha integet! Jöjjön utánam aztán kapjon el ha tud!
ez sokkal jobban alátámasztja a mondatomat mint amennyire cáfolja
nem néztél te szállítót?1.szabály:névtelenség
2 irányba tudsz jönni,az egyik nagyszentjános a másik az M1 szentivánhoz legközelebbi felüljárója.többet nem súgok.
ha kell még segítség akkor kérdezd a feleségedet,neki elvileg már mondtam(nem mintha emlékezni kéne rá)
de ne aggódj berontok a szomszédhoz amint a tehén kukorékol aztán odaforrasztok mindent mindenhez ami mozog.kereket a villákhoz,féktárcsát a betéthez,dugattyút a hengerhez.
ja nem csak egy izzót kell.kicsit elkalandoztam
nem vagy nélkülözhetetlen,csak ha te nem jössz,akkor a végén még egyedül kell nekiindulnom
sokmindent nem tudsz te még
tudod mit medve?bazd meg a fűnyíródat

tudod mit?elmész dolgozni azt veszel magadnak ...csak ne hajnali 6kor hívj ...ja amúgy milyen településre kéne menni?
magaddal?
mivel nélkülözhetetlen vagyok( ) tartom magamat a saját feltételeimhez
aki szeretné hogy ottlegyek az ugrik a hívásomra és jön az elsősegélycsomaggal.pont
inkább a sisak tulajdonosával aludnék ha lehet
jaaaa .csak mer nekem úgy van .azt hittem neked is
akkor kapkodd magad .dobáld fel,kötözd oda,reggel átjössz,megforrasztom,összerakOD oszt irány a LIDLI PARKOLÓ
még műszaki is van rajta?
akkor rakd fel és gyere velünk
De van rendszámom. Igaz hogy a garázsba dobozba,csak addig volt fent míg műszakin volt a motor.
nem.van a spam-es telóm,ezt a számot kaptátok meg ti,és van a bizalmas
pedig az lecsökkentené a menetidőt.esetleg a sisakot leveheted éjszakára
az hogy elmenjek kivitelezhetetlen jelen állás szerint,mivel a gyújtás az idomon van,ami ismétlem nincs fenn
egy telóba már nem is férnek bele a csajok számai?
a másik telóm volt csak nálam,ha itthon vagyok amúgy is szóltam volna
...na szép.ennyi erőből gyere át és megforraszjuk itt .akkor bekapcsolva hagyom a telót.ha kell hívj fel,de kalkuláld bele h még összer kell készülnöm az elinduláshoz...szóval nem motoros cuccban fogok aludni startra készen,mert neked forraszatni kell
gratulálok neki


meg neked is .írtam h nekem van és segítek ha kell
na valaki keltsen reggel hogy rakjam össze a gépet,vagy nekem úgy is jó ha a jótündérek éjjel besuhannak a garázsba megforrasztják,összerakják,letakarítják
garázskul
cs a lábtörlő alatt lesz
az sms feladója meg legyen készenlétben hátha nem lesz itthon a szomszéd
a betonon is az van.most teszteltem,ház előtti "féktávon" úgy raktam keresztbe a kocsit hogy tiszta jól esett
ha ugyanez van motorral akkor mondjuk zakó
gondolom nincs rencámod azér fosol'