Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ném ném! Megyek a dzsuván a Bakonyba.
most akkó nem jössz betonyra?
na én meg keresztfiam 1. szülinapján voltam,így csak annyival jutottam előrébb hogy kiderült,a szomszédomnak van forrasztója.reggelre maradt a meló,de ne örüljetek, oda fogok érni
mondjuk jó nagy kibaszás hogy az első lámpához le kell venni 2 tükröt 2 hasidomot 2 oldalidomot meg a lámpát,meg az orr rész műanyagát,dehát ez van,honda,még arra sem számítottak a japók hogy izzót kell cserélni
-.-'
Ez komoly volt! MUHAHAHAHA
...miért?mondta vki h lefújva ?
nyuszi vagy McFly?
nyugodtan megmondhatod ha szüleid nem engedtek el.annyira nem gáz ám
Jójó! Persze-persze!
na végre itthon.. "szemetgyönyörködtető időjárás " egész nap...
sajna nekem holnap má nem jó nem csak a fos idő miatt, mivel nem voltam itthon asszitem program lefújva és pont pont pont
Ne fossá! Megmondtam hogy elkenem a szádat a bütykössel is! Nincs SM,maradok a bütykösnél,azzal legalább tudok valamennyire menni.
nálad van már az SM ?ha nincs akkor kapkodd magad ...sose érsz oda fél 10re
Na mi van papírcsákók? Mentek holnap műkörmöshöz?
akinek van digitális fényképezője,az hozza legyen szíves
én is azt mondom hogy talizzunk akármi is van és ha másnem elmegyünk beülünk valahova azt kész iszunk finom teát meg forró csokit
csak abban az esetben nem megyek ki,ha térdigérő jég esik ...illetve ha olyan köd lesz h nem látom a garázsunkat

motor nélküli motoros ?az akkor maximum csak 'os'
embör.megmondod hol laksz és átmegyek a forrasztópisztolyommal
ha nem tucc forrasztani akkor inkább csináltasd meg valamelyik szentiváni zsivánnyal
de miattam megpróbálhatod egyedül is, de nem leszz egyszerü
a lényeg hogy jól tiszticcsad meg drótkefével, smirglivel, vagy kapard meg csavarhuzóval
jön a tompított meg a refi a szálon,a végük fém lapka,az van összeónozva a foglalathoz nálam.na és ott engedte el.megyek veszek forrasztót valami boltba
az oké hogy legó az NSR de az enyémenn nincsen ragasztva semijen vezeték, gyárilag tüzősarü van rajta
ha neked nem ijen akkor próbád forrasztani
amúgy én is sokat szarakottam az egyik égővel
kivettem a foncsorbol akkor világított, ha visszaraktam nem világított aztánn rámentem a csatlakozókra drótkefével
azóta jó minden
ja de a nagy munka meghozza a gyümölcsét,kész a diffúzor,a ventillátor a kis és nagynyomású kompresszor,és a fúvócső,lassan összeáll a turbina
az utánégető már rég rajt van
most meg fél12 van és a sok egyéb mellett már kétszer szétszedtem meg összeraktam jókedvből a legomat
a hülye izzó meg nem érintkezett elöl,odatartom fél centire a szememhez hogy lássam a gondot,dugdozom a kábeleket erre fényre kapott.azóta gondolhatjátok mit látok.rosszabb mint a napfogyatkozás szemüveg nélkül

jut eszembe 2 szál megy bele(meg a földelés),az egyik ha jól sejtem a refi,a másik a tompított.namost a tompított szál ilyen ragasztópisztolyos módszerrel volt a foglalaton,de valamikor megadta magát.mivel csinálthatnám vissza?
sztem is felejtős lesz a hnap de azért én kimegyek aztán a bátrak majd odajönnek.. meg attól még elmehetünk vhova sztem te is gyere el simo hozd a bukod azt majd vmelyik biciklisel eljösz elmegyünk kajálni vagy vmi attol még sztem talizhatnánk...
motor nélkül is vannak motorosok...
most nemazért srácok de mostvan kb fél 10 és had ne részletezzem hogy milyen ˝fantasztikus˝ idő van ottkint... arró nem is beszélve hogy tiszta ví minden és kétlem hogy ez felszárad 10 -ig de még csak 11-re se fog. én sztem a cseszneki szakasz eléggé felejtős mostmár
ne kezdd már megint
ha beszélsz Riding-al msnen akkor mond neki h pillázzon be a Pápa topikba és válaszoljon nekem
"A nőknek mindig kell egy jó indok a szexre. A férfiaknak ehhez elég egy jó hely."

„A szex olyan, mint a havazás: Nem lehet tudni, hogy hány centis lesz és hogy meddig tart...”

"Az orvosok rájöttek, hogy rengeteg ember allergiás a latex gumira. Azt mondják, hogy duzzanatot okoz. Nem értem, hol itt a probléma?"

"Olyan régóta nem volt szexuális kapcsolatom, hogy már azt is elfelejtettem, ki kit kötöz meg."

"A jó lányok a mennybe jutnak, a rosszak bárhová..."