Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a város másik felén .. glorious szigetben (ami nem újváros és nem-nem a cigányok nem itt vannak... )
előre várom a kifogásokat:letört a körmöm,lejött a körömlakk a lábujjamról,elgörbült a szempillám,elfeküdtem a hajam,bibis lett az ujjam,leesett a műkörmöm,nem szedtem ki a szemöldököm
vazze "te nem itt laksz?" (ugye jimmy )
Szerintem azért nem tudnak majd menni,mert mennek műkörmöshöz,szoliba,a plázába meg daueroltatni.
egyébként ott még nem voltam de remélem valahogy majdcsak odatalálok
egyem meg a szivedet .. apámmal most ittunk meg egy üveg hubit szülinapjára való tekintettel és nem láttam hogy közbe írtál...
legyen inkább 10óra az a 9:30
már milliószor le lett írva.

Bilux-nál ami van Lidli.stimm?na annak van egy parkolója.stimm?na ott a parkolóban (de nem 'hátul a Bilux mögötti parkolóban elbújunk kalev és bikerina vagyunk'-ot kell játszani).szóval Lidli parkoló
hát most mondd meg.egy sereg primadonnával van dolgom
gyen jó idő baszki (ne legyen köd ) és monnyuk hol lenne a találkozó ? mer én sajna múltkoriról lecsúsztam
olyan idő ne legyen mint máma,mert akkor lóf*szt se fogunk látni .rájöttem h utálom a ködöt ...fél 12kor mész suliba?

a részletek:ott vagy a Biluxos Lidli parkolóban 9:30-ra és pont.nincs 'de,vagy,hátha,esetleg,attól függ,nem tudom,korán van,én akkor föl nem kelek mert hisztis kislány vagyok'.itt az van h jössz és kész
Na mi van papírkutyák? Mennyit tudtok szarakodni egy motorozáson.
én megyek valahova ha szar idő lesz is,remélem ez megnyugtat.
mi az orvosság?
nah elintéztem a vasárnapomat, tudok menni szal ha kkurwa szar idő is van valaki jön velem mert tökön lesz rugva dhfear....
elmagyarátom még1x a gyengébbek,halláskárosultak,járókeretesek,2,8% zsírtartalmúak,vanilia-eper ízűek és étcsokoládéval bevontak kedvéért.a kalev nem fog visszaérni 3ra ha 11kor indulunk motorozni.indulni tudunk korábban,de hazaérni nem.mivel a tempó (BollaGyuri-nak) nem lesz olyan eszeveszett (ha jön gedeon akkor hozzá igazodunk 100-120 közt...persze nem kanyarba ) és guglimaps szerint 3 óra + pihi,beszélgetés,ökörködés.így is sztem bőven lesz 3 mire hazaérünk.

egyébként meg Győr-Pápa útvonalon talán ha 3 olyan kanyar van ami élvezetes,akkor sokat mondtam.mire a jó részre érünk már lesz 11-12 is,de ott se tudunk majd száguldozni mert erdős rész,ergó vizes lehet még ott

remélem mindenki igényét kielégítettem,aki problémázni mer annak ...de persze excatx-től kérje
.az akkor volt, amikor próbáltuk megoldani h ne essen le a lendkerekem .különben is a távolság/időbe nem kalkuláltam bele a köbcentit
Na sehol senki?
Mekkora arcod van!A 10-es indulással annak idején nem is tudom ki kire várt állandóan mert késett!
Na ezt könnyen meglehet oldani!
azért lenne jó vasárnpa 11kor indulni mert ha nem süt reggel a nap márpedig nem fog... akkor 11-re nagyobb esélyel száradfel, mert most még ködös időt mond
ez így van utálom is emiatt Mo.-t elcsórosodunk....de nekem akkor is lesz cbf 600am
srácok tesztnappal mi lessz p.halmánn?
oda nem jöttök?
ha vasárnap jó idő lessz (olyan mint máma) akkor elmegyek veletek motorozni
na most megyek suliba, majd este megdumájjuk a részleteket+azt hogy 9:30 vagy 10:00 vagy 11:00
na ugye ! amugy ismerősöknek ingyen táska jár!de pszt szeretettel várlak... de pszt
ja Ok akkor télleg láthattál arra szokta menni
Jóreggelt!
Simo.. S-market az euros mellett de pszt majd rádorditok ha esetleg elmennél mellettem...