Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?

lemaradt a kérdőjel
Megnéztem. Elmész te a búbánatos picsába!
az összes Kawás ilyen kis érzékeny lelkű
Most sajna mennem kell mert altatok.
De tekila is lesz!
Mit óhajtasz kedves gazdám?
ja csak éppen neked kb 2perc míg odasétálsz a a garázshoz és kitolod a motort és onnan kb még fél óra az út győrbe
Nekem ez úgy van hogy felöltözök le a harmadik emeletről , hátramegyek a 9. garázs-sorig a legutolsó legmesszebbi garázsba, kiállok a kocsival a keresztben lévő motoromat kirángatom (szó szerint , 160+ kiló ) motor kitol beindít (nagynehezen) kocsi vissza cuccok elpakol és akkor még 2 garázskapu bezár... Na ezért utálom a korai találkozoókat érted mert minden egy évig tart nekem ezért van hogy mindehonnan én kések motorral (dejó lenne egy családi ház basszameg )
ahhoz a maradék másfél hónapban mindenkinek tekerni kéne és ugrani minden óhajomra
nálatok lesz a szilveszteri buli ...én úgy hallottam
na ennyi.látjátok még ő is tudja a rendet,hozzám kell igazodni
ugyan biztos van oka a pedálozásának
igen vasárnap.ha szakad akkor mi se megyünk sztem...most nincs kedvem szétázni
...akkor 10kor van indulás...ez a legkésőbbi időpont...nem fogunk 11kor elindulni.kalevnak 3ra haza kell érnie .ha még valahol megállunk 1 fagyira akkor simán visszaérünk ha 10kor indulunk
jó annyi köbcentivel én is tudok menni
te milyen 8kor kelsz?múltkori találkára is 20 perccel előtte még kajáltam utána öltöztem és utána mentem 20km-t és pontosan odaértem.neked meg van erős 3km-ed...
ne fossá már annyira Csesznektől...nem fog megenni ...ha lemaradsz a parkolóban megvárunk
De vasárnapról van szó ügye?
erről van szó
te beszélsz? há nehogymá vasárnap is hajnali 8kor kelljen kellnem hogy odaérjek baszki
Nekem is a 11 körüli lenne a jó ,de ha szakad az eső akkor nem megyek!
paneloktól igen messze lakom hálistennek 160 az oké , telóm aszongya hogy vasárnap 11°felhős-napos idő ..mind1 csak az aszfalt ne legyen egy takony..monnnyuk csesznek úgy is halál lesz
Nagyon-nagyon köszönjük a segítséget!Remélem nem lesz holnap késő.
élőben nem tud menni csak fórumon nagy a szája
már keresztapa vagyok.most valami zsírosabb állás kéne
téged össze kéne kötni a bikerinával .ha gondoljátok jöhettek együtt és akkor mi el tudunk indulni fél 10kor ...ti meg majd utolértek...ha tényleg olyan gyors az a Kawa .
lehetsz keresztapa

de akkor kösd fel a gatyádat...te leszel don kalev .aztán ha valaki rosszul néz rám,szeretném ha lófejjel az ágyában ébredne
figyelmedbe ajánlom a kép bal oldalán .163 km.olyan lehetőség nincs h "ha jó idő" ...ez eldöntendő kérdés:igen v nem? ...és ha igen akkor miért?