Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ti vagytok itt a felügyelők,a már mindent tudó korosztály,nektek kell rendet tenni
meg a 46 kiálló csöveddel

De miért pont tőlem?
Én tegyek rendet köztetek gyerekek?
Hát nézd ha attól gyorsabban elmegy.
vasárnap sort kerítünk rá,aztán ha úgy alakul megvan a motor téli tárolóhelye...
nekem az olajleeresztőnél lesznek gondok
A zsebpénz menyiségét most nem tudom meghatározni a kezek dolgát pedig nem tudom részletezni amíg nem láttam a sast.De a lényeg ,hogy meglehet csinálni!
Részemről nem az a baj hanem 9kor dolgom van! A késéseid pedig nem a lendkerék miatt voltak hanem állandóan! Pl. " 4ig melózok negyed ötre ott vagyok" erre 5 tre beesel meg hasonlók.Tanú van rá!
9 jó, mert 11kor már majdnem este van
kissebb nehézségekbe fogok ütközni a hasidommal de megpróbálhatjuk

másoknak:ha 11kor még köd van akkor egész nap!
és mit csinálnának az ügyes kezek vele?és mi a zsebpénz?
(komolyan érdekel )
Aki velünk akar jönni,annak vasárnap reggel 9-kor indulás van. Nálunk ebből nem szokott hiszti lenni. Mondjuk velünk is jött már olyan aki egész nap cirmogott valamiért. Folyamatosan a siránkozását hallgattuk. Most nagy a sár,szar ez az egynyomos,nagyon csúszik a fű,mennyire rumplis ez a szakasz.
te k*rvázni akarod vinni ?
10kor hol takony az út és hol van köd ?ha van takony és köd az 11re se szárad fel .és mint mondtam mire olyan részre érünk ahol kanyar is van addigra lesz 11,de lehet még több is.egyébként bikerina nélkül lehet kicsit gyorsabban mennék .az h velem mi lenne az nem érdekel,de mást nem akarok magammal rántani a hülyeségembe
Némi zsebpénz és egy pár ügyes kéz!
kiváncsi lennék te mennyire akarnál úgy menni hogy takony az út ködvan és korán is ha nem nyomná bikerina a hátsó ülés huzatját?
asszem én is csatlakozok inkább hozzátok
ezt kérjék tőled
megyek inkább veled ezeknek a plazacicáknak nincs felfogóképességük
látod ezt mondtam ..de ezeknek magyarázhat az ember .ennyi hisztit egy helyen.mer korán van,mer hideg van,mer föl kell kelni.mindig van olyan akinek valami nem jó.

ha nem akartok motorozni jönni nyugodtan megmondhatjátok
bazz golyózik a szemem.annyit láttam most a vezetés közben hogy semmit,vagy annál egy kicsit talán kevesebbet.út szélén meg kivilágítatlanul (l.t-n kívül) kaminyon volt.megyek,cserélek alsóneműt
Ki kérjen tőlem mit? He?
Amúgy meg szerintem,09:37 kor találkozzatok. De ez már tényleg vicces amit kínlódtok.
De most komolyan. Hol éltek bazz? én se ott lakom a lidli mellett,de azért tudom hogy hol van. Sőt,szigettől is messze lakok,de mégis tudom hogy merre van. Ott ahol abszolút nincsenek brazil őslakosos.
köszi én veled vagyok
ahogy átmész szabadhegyre a bulixnál ezek a sunyi faszok húztak fel oda egy Lidlit és ahoz passzoló parkolot nah és oda köll menni! És sztem hogy legyen jó mindenkinek legyen 10kor tali és 10:30 kor indulás és akkor jó a 11órásoknak is meg a 10órásoknak(dhfearnek) is